Seriozna zoznamka na nete.....skúsenosti

Príspevok v téme: Seriozna zoznamka na nete.....skúsenosti
[zruseny35]

Mám osobnu skusenosť so "serioznou zoznamkou" cez internet (Partner na úrovni )
Pod tým "seriozna" a "naroky na partnera " :
-patria profily aj mužov ktorý pracujú ako murári alebo aj nezamestnaní muži
- alebo muži čo nehladaju vzťah ale "..."
- 2h vyplnovanie vlastneho profilu cez nejaku psychologicku analýzu
-človeku "vygenerujú " potencionálne podobného partnera cez vaáš vyplnený psychologický profil,ale ked si tam človek zadal " do 50km od miesta bydliska",prišlo mi kopec mužov až z opačneho konca republiky.
-registrácia zdarma je naozaj len registrácia.Fotky v profiloch sa prezerať nedaju ani odoslať správy nemožete,takže si človek musí zaplatiť "zakladnu taxu"=AKCIU cca 11e /3mesiace.Problem je,že to treba vyplatiť cez číslo platobnej karty-čiže sa to automaticky strhne-ale aj po tých troch mesiacoch !Ale už v plnej sume (už za 23e na mesiac).Nefunguje to ako na Pokeci-cca 1.9e za mesiac PLUSka,a ked čas vyprší ,už vám tie vyhody len vezmu ale nestrhavaju automaticky nadalej z kreditu .
Chcela som to dat zrušiť a zavolať im ,ale je tam kontakt len do Nemecka (nemecke číslo ) Zmluva je dlhá na 4 A,a asi mi chýbaju 3 tituly aby bola vobec zrozumitelná.
Už viac ako rok tam však nechodím,a vymazať profil sa nedá.Neustále mi vsak chodia od nich meily (ako spam) ,upozornenia aby som si dala do profilu fotku,a ako si do 3 mesiacov najdem partnera.
Ako sa toho zbaviť ? Pošlu na mna exekutora? -koli neutálemu strhavaniu z učtu som si dala vymeniť bankomatovu kartu (pre jej číslo,ktore tam treba pri "akci" /zaktivovaní profilu vpísať ).

Spokojny

Úspešne zrušenie na,, flirtrande,,- Dobrý deň, ste internetová stránka v žiadnom prípade Vám neposkytnem osobne údaje ako adresu a podobne,formou listu!Ja týmto oznamujem že VYPOVEDÁM vip členstvo na týchto stránkach. S okamžitou platnosťou žiadám o zrušenie tohto profilu/vymazanie! Žiadosť podaná podľa nového zákona o ochrane osobných údajov! Neprajem si dostávať žiadné ďalšie správy od prevádzkovateľa ani žiadných tretích strán! Vyzývam Vás k zničeniu všetkých osobných údajov! S pozdravom

sifona

Luiggi sa zachoval ako statočný rytier. Pricválal v poobedných hodinách nie na koni, ale na whatsappe a ako sľúbil – pomohol. Vyčarovať mi naspäť úsmev. Ďakujem. Udeľujem vyznamenanie za čestnosť a odvahu  

sifona

Ako sa môžem skontaktovať s používateľom menom Luiggi. Ponúkol pomoc na konci svojho príspevku, no nezanechal kontakt. Admin by mi nepomohol? prosím

Marko21

B2 je čistý podvod ! Neregistrujte sa tam ! Vyhodené peniaze ! A zrušenie predplatného je skoro nemožné a keď tak dosť komplikované !

Luiggi

Dá sa z toho vyviaznuť!..žiadna panika.Ja som na BE2.sk zaplatil 160€.Bol som v tom ,že to bude len na týždeň iba za 5€:)..inak velmi dobrý chyták tam majú, že sa služba VIP sama automaticky predĺži.Vam príde iba oznámenie, že Vám strhli zase.Hned som volal do banky a zrušil som prevod peňazí a tak isto som si dal vybaviť druhú kartu a starú zablokoval.Ako som zaplatil tak cca za 20 min som zrušil platbu.Je to zahraničná platba a tá trvala trošku dlhšie kým peniaze banka presunie.
Do 30 dní môžte zrušiť s nimi zmluvu.Takze treba napísať výpoveď.Dat tam dátum a svoj podpis.Oskenovat výpoveď a poslať im ju poštou doporučene,1.triedou.Listok z pošty ,že im bola výpoveď zaslaná poštou som oskenoval tiež a poslal im aj to.Takze ( sken : výpovede, lístok z pošty, )Telefonicky nevybavite nič.
Exekútora na Vás nepošlú.Hraju Vám na psychiku aby ste mali strach.Takze kľud riešenie je vždy.
Ja osobne som sa obrátil na Európske spotrebiteľské centrum a dal som to.Pomocou mailov ťažko môžu vymáhať peniaze.Nakoniec mi prišiel mail, že vymazanie je potvrdené a nebudú už strhávať ani pýtať nejak peniaze.

Ak bude niekto potrebovať viem dať výpoveď ktorú in treba zaslať :)

Ivan BA

Prosim Vas, vyskusal som okrem inych aj zoznamku mileneckyvztah.sk, kde nikto neodpisuje, aj ked mate VIP clenstvo. Mate s tym niekto skusenosti?