Ist ci neist?

Príspevok v téme: Ist ci neist?
Marcela24

Referendum sa blizi a ja neviem ci ist alebo nie. Ako hlasovat by som vedela na tretiu otazku ale na prve dve neviem co dat. Neviem sa vyjadrit k prvym dvom. Co vy? Maju homosexuali pravo vychovavat deti ktore by mali mat otca a mamu alebo nemaju pravo? Je status manzelstva hodny aj pre homosexualov alebo nie? Ako ste rozhodnuti, ist ci neist? A preco neist a preco ist? Ako hlasovat? Ak mate odvahu mozte odpovedat aj ako budete hlasovat. Kto nema co k teme povedat rozumne nech sa zdrzi prispievania. Chcem len logicke uvahy.
Dakujem

odpovedam

laura, tiez sa mi nechce verit, ze si temu zalozila so zamerom, s akym sa zdalo. chcela si logicke tvrdenia, ale namiesto toho tu komentujes tzv. vztahovu rovinu diskusie, nie vecnu. nuz, ked chces dat 3x ano, tak daj. ale aspon sa tu neuprimne nepredvadzaj, ze mas nejaku dilemu, ked tvoj nenavistny postoj je coraz ocividnejsi.

0vecka

toto je strasne pekny priklad preco priama demokracia nemoze fungovat... vecsina ludi si buduje nazory na zaklade vymyslenych informacii a zenie ich homofobia a ine fobie... v skutocnosti neexistuje dovod pred im to zakazovat

laura321

embryo, ja som zalozila temu??? omyl omyl, len som sa vyjadrila. vidis aky si nepozorny..aby si na tom referende nebol, daj pozor co zaskrknes.

odpovedam

laura, vidim, ze aj teba zachytila propaganda. nic o predstierani sa deti neucia, neucia sa ziadnym poloham a uz vobec nenapodobnuju ine roly. aj tebe radim, hladaj relevantne odborne zdroje a nie popularne clanky. bulvar bol vzdy o senzaciach a klamstvach, hadam si na tomto citovom vydierani nebudes stavat nazor. chod sa pozriet na nejaku ZS alebo SS na sexualnu vychovu. Ja som bola a cuduj sa svete, nic amoralne ani "predstierane" tam nebolo. normalna informativna hodina + diskusia.

0vecka

2 laura321 to ze im xces zakazat reg. partnerstva je cista nenavist.. absolutn enijak ti to neublizi ani nikomu inemu akurat povoli to co tak 5% obyvatelstva xce a zlepsi im to zivot.... co je to ak nie nenavist?

embryo

laura321: tak preco si potom zakladala temu? nejako som nepochytil jej hlavnu myslienku... teda okrem vymyslenej nerozhodnoti a propagacie referenda

toto embryo vzniklo registraciou, nie pohlavnym stykom :-)

laura321

balia daj aj 10 x, mozno na 11 x to embryovi dojde, alebo mozno ani nie, kedze sam nema deti a zrejme ani vdaka referendu vychovavat nebude...

odpovedam

balia, ked sa nechas opantat propagandou, tak ti vsetko, co ti zapada do tvojho videnia, pride ako pravdive. taketo debaty zmysel nemaju. nech ti staci to, ze ten web nie je relevantny. so stipkou kritickeho myslenia na to prides aj sama. staci len vediet pracovat so zdrojmi. existuje aj manipulacia fotiek, AzR ich siri dostatok, tak to nerob aj ty. a ty si zila na zapade? ja ano a viem, ze co sa tyka mentality, mame sa co od nich ucit. pochopili, ze zastrasovanie vyznam nema, ale prevencia a informovanie ano.

ani tebe by nijako nepomohlo, keby ti niekto zatajil informaciu, ze choroby existuju a mozes sa nakazit. omnoho zmysluplnejsie by bolo ti to povedat s tym, ze sa mozes voci tomu chranit. chapes uz, o co tu ide? ten web je konspiracna hlupost.