Mám s ním ostať?

Príspevok v téme: Mám s ním ostať?
Tina464

Dobrý deň som žena a mám 30 rokov mám manžela a aj synčeka Miška. Vyzerá ako keby sme mali dokonalú rodinnú idilku. Ale môj manžel ma často psychycky tíra, myslím to tak že mi hovorí aká som hlúpa, namožná, lenivá a pod. ja už naozaj neviem čo mám urobiť aby ma pochválil. O rozvode mi tu ani nepíšte pretože keď sa pred ním o tom zmienim ide ma roztrhať v zuboch. povedal že ak by nás aj súd rozviedol, postará sa o to aby môjho syna zverili so opatere jemu. A ja fakt nechcem o syna prísť. A je mi s ním celkom dobre máme veľký dom, finančne sme na tom veľmi dobre ani ma nikdy neudrel len ma trápia tie jeho narážky na mňa. Poraďte čo mám robiť?!

dela

Je jasne, ze sa to lahko hovori, ale ak sa da ignoruj to jeho spravanie.. akoze snaz sa nebrat jeho nazor vazne a urcite neocakavaj od neho pochvalu.. chod von s kamoskou, venuj sa synovi a proste maj ho v pazi.. ries s nim len to co musis, bud mila ale zaroven odmerana,.. ked budes smutna pozri si film , citaj knizku.. snaz sa nato nemysliet.. zi pre,svojho syna teraz:)

Delete

Život a hlavne šťastie človeka závisí v dnešnej dobe hlavne od peňazí. Ak ich máš dostatok a máš kde bývať tak utekaj kade ľahšie. Vôbec sa sním o tom nebav. Ak budeš mať rovnaké podmienky ako on a životný priestor či prácu tak ti syna nemôžu vziať.