Mám s ním ostať?

Príspevok v téme: Mám s ním ostať?
Tina464

Dobrý deň som žena a mám 30 rokov mám manžela a aj synčeka Miška. Vyzerá ako keby sme mali dokonalú rodinnú idilku. Ale môj manžel ma často psychycky tíra, myslím to tak že mi hovorí aká som hlúpa, namožná, lenivá a pod. ja už naozaj neviem čo mám urobiť aby ma pochválil. O rozvode mi tu ani nepíšte pretože keď sa pred ním o tom zmienim ide ma roztrhať v zuboch. povedal že ak by nás aj súd rozviedol, postará sa o to aby môjho syna zverili so opatere jemu. A ja fakt nechcem o syna prísť. A je mi s ním celkom dobre máme veľký dom, finančne sme na tom veľmi dobre ani ma nikdy neudrel len ma trápia tie jeho narážky na mňa. Poraďte čo mám robiť?!

Kimmy

A este bacha ked ako pises tam vo firme
"podpisujes nejake papiere", vies vobec co podpisujes? Aby sa nestalo ze nieco podpises a prevezmes za seba trestnu odpovednost za nieco co mozno ani nebude Tvoja vina...

Kimmy

Mne to pripada Tina464, ze laska v tomto pripade sa u Teba rovna zavislost. Myslis si ze ho milujes, ale mozno je to iba Tvoja citova naviazanost na neho.

Dam Ti cisto teoreticku otazku: keby sa Tvoj manzel rozhodol ze od vas odide, necha Ti na starostlivost svojho syna a nejaky majetok (napr. ten od Tvojho otca) dokazala by si sa s tym vysporiadat? Dokazala by si dalej normalne zit? Chybal by Ti Tvoj manzel? Alebo by sa Ti v kutiku duse ulavilo?

Tvoje financne podmienky komentovat nebudem, ak sa mas dobre tak Ti to prajem, je to vyhra :-) Ale absolutne nechapem preco si od neho nechas takto rozkazovat ako nejaka nesvojpravna osoba. To si vazne musis pytat povolenie aby si isla von? Vo svojom (ako si uz naznacila) nie uplne najmladsom veku? (to pisem bez akehokolvek umyslu urazat). Vsak to nie je normalne. Ak Ti moc neslo ucenie, nemohla by si sa zacat venovat nejakmu hobby, napr. vysivat alebo sit alebo trebars robit s keramikou alebo nieco take? Mozno ak by sa Ti darilo, tak by si si z toho mohla urobit nejaku malu zivnost. Mala by si osobne naplnenie a produktivne straveny cas. A mozno by sa Ti to zislo aj financne do buducnosti. Len ak by si si nahodou rozbehla vlastny (uspesny) biznis, tak uz si to nechaj len pod svojim menom :-)

laurora

a hlavne na Slovensku je malo ludi, ktorych podnikanie( a hlavne rodinny podnik) uzivi tak, ze su zabezpeceni do konca zivota a mozu si dovolit sluzky a opatrovatelku ....to vsetko je taka dvojsecna zbran, ze dari sa mi, no dokedy? hlavne ked opat zvysili dane... aj nelegalne cinnosti, len do urciteho casu, kym to nepraskne. A pacila sa mi odpoved na moju otazku ci vo firme nieco robi a ona, ze velmi nie, ale tak niekedy podpise nejake papiere :D :D to uz je robota toto, komedia hotova :D ale skoda, ze sa nikto nespytal v com podnikaju, bola by som zvedava aku cinnost by napisla :P

5.5 elsa

no pomachrovať sa že ona nemusí ani prstom pohnúť a chodí na nákupy nie?pritom je rada na druhej strane ak ju muž pozve na obed či do kina :D:D:D:D

laurora

aj ked tema s tym dietatom este vyzerala normalne a uveritelne ale ta druha tema tam pisala veci, ktore boli uplne na provokaciu- napr. ze vzdy sa o nu starali rodicia a manzel, ze nemusi pracovat a nic robit a ze ma po chuj prachov a ze prepisala majetok na muza, lebo bola mlada a hlupa :D no toto kazdeho vytoci, aj ked najprv sa to zdalo uveritelne :)

5.5 elsa

Delete najneskôr v 7-mich rokoch ide dieťa do 1.ročníka z.š. ,v žiadnom prípade neskôr to už musí byť nejako choré v tom prípade ide do špeciálnej školy, takže do normálnej školy v žiadnom prípade, najneskôr v 7-mich:)

anka89

Este som nezazila ,aby niekto napisal ...
DOKEDY BUDEM CAKAT NA ODPOVED,alebo Preco mi neodpisujete.
Tato diskusia nepatri do temy vztahy,ale do temy psychicke problemy.
Ja lutujem jej manzela zobrat si peknu rozmaznanu bohatu zensku az teraz si vlastne uvedomil ,ze peniaze nie su vsetko ,keby nemal s nou dieta tak uz ju davno opusti.
Tina nie je tyrana je len rozmaznane dospele decko neschopne cokolvek robit ,ani o dieta nie je schopna sa postarat ved ma opatrovatelku a to ked sa musi manzel na to divat radsej je v praci ,alebo s priatelmi mozno aj s priatelkou .Vsade mu je lepsie nez doma este ,ze ma syna .A rozviest sa no to by si este len dopadla to by sa sa navypisovala na fora aka si zas znicena .
Uz ani viac nebudem ti odpisovat uz aj mne si sa sprotivila .