Eshop Parfumy

Príspevok v téme: Eshop Parfumy
oskar lopat

Zdravím, chcel by som sa vás opýtať na skúsenosti s nakupovanim EDT a parfumov. Cez ktorý Eshop ste ich nakupovali a boli ste spokojní? Chcel som kúpiť synovi parfum bvlgarI aqva pour homme toniq cez parfums.sk ale po prečítaní niektorých recenzii som začal váhať. Niektorí sú s originalitou parfumov spokojní ale niektorí zas nie. Nechcem zbytočne vyhodiť 45€ za nejakú smradľavú vôňu.

biatlonistka7

Klaudusinka to potesi taketo zlavy, aj ked to nie je vela, lepsie ako nic, teraz som si tiez pohadzala do kosika, co potrebujem a dopravu maju zadarmo, takze som sa odviazala :D

hela212

Klaudusinka toto je dilema aj u nas kazdy rok, ze co svokrovcom, moj muz ten nema paru co maju radi a teda my sa stretavame tak sporadicky, ze ja to tiez netusim, cize zakazdym je to taka tipovacka :D

klaudusinka

- petra_peta to bola zľava na Notino, čo?? - svokre som objednávala vôňu do domu, lebo bude mať meniny a už nevieme, čo také a viem, že ona si na týchto vôňach ide podobne ako ja tak som objednala a presne mi to vyskočilo, tak som sa potešila :D -

petra_peta

Ale ono to tak je, poviem ti, že my sme radi doma, že nemáme takéto problémy, že proste môžem mydlo vyzerať podľa toho, čo sa mi páči, čo mi vonia, že nemusím kukať nejaké zloženie, či mi niečo nemôže uškodiť a tak.
Osobne mám rada značku Ziaja a dnes dokonca, čo som si všimla, čo mi vyhodilo, že je aj 5% zľava s kódom :P

Marion25

Petra áno áno tak sa to volá. Ale tak pokiaľ to pomôže, že to pleti neškodí, tak jasné, že radšej si to kúpim ako niečo iné, čo by mohlo uškodiť a tým sa aj ségra riadi.

petra_peta

Marion to je rada Atoderm alebo tak nejako sa to volá nie? Lebo tiež som kamarátke objednávala jeden rok na narodky, lebo už som nevedela, že čo, čo by jej radosť urobilo, čo by bolo aj praktické a viem, že sa sťažovala, že to nie je lacné a sprchovať sa predsa len musí.

Marion25

Marianina sestra napríklad si od Biodermy kupuje ak si dobre pamätám a to už roky, lebo má podobné problémy, to je dobrá značka, keď má človek nejaké kožné problémy, len je nutné používať len to a nerobiť zo seba pokusného králika :)

neya

marion to nie si jedina, tiez nejako nechodim, snazim sa vsetky darceky vybavit cez internet, vylozim si nohy na gauc a uz len vyberam, je mi to lepsie, ze nemusim sa nikam fintit, riesit nejake rusko, ale z pohodlia domova objednam, co proste treba :)

Marion25

Simranka veď práve že si to neviem predstaviť, preto som sa pýtala. Teraz bude ozaj lepšie objednať si vzorky parfumov a následne si potom objednať voňavku ktorá sa nám bude páčiť. Ja teraz všeobecne sa obchodom celkom vyhýbam :)