Velkost penisu

cechuldo

Riešite problem,ktory sa neda vyriešit po puberte.Som rad,že som relativne zdravy,to že môj pindulo ma len 14cm a hrubku 4cm,mi stačí aby som sa vycikal.Ženy ak rozpravaju,že o dlžku im nejde klamú.Skôr mužom nejde o velkost ženskeho poprsia.

ssia

ja mam 15r a 0 cm...totiz to som baba a mozem vam povedat, ze zenam takmer vobec na velkosti nezalezi...teda ako ktorym ale väcsinou nie. urcite nie sme take kriticke ako vy pri velkosti prs...tak sa tu nestresujte, ked ma niekto o 2 cm dlhsi alebo nie...sak to je fuk;)

myscho

videl som statistiku kde sa hovorilo o tom ze ked my chlapi hovorime o dlzke nasich pelikanov, tak az 94% z nas klame a prihadzuje si min.1 -3 cm..takze ked tu niekto napise ze ma 16 rokov a 19 cm kkt tak sa nad tym len zasmejem....je az trapne ako si to niektori z nas nadhodnocuju....kazdy sa len boji ked napise spravnu velkost ze ho vysmeju.... OMG

drusth

ziiiv, ja mam 18nast a dlhku 15,5 aaaa, neviem, co som za hovado, ale... takto; moj najkratsi sex trval 40 minut... ked som sa doma v ramci pokusov skusat spravit rukou, trvalo to 27 minut, stalo ma to krc v lavej ruke a to som ich striedal... 75 percent mojich "seksov" skoncilo nasucho, ale s vycerpanou partnerkou, ktora uz nevydrzala vnikanie do nej a tak kôli pocitu viny sa vysilila aby ma dorobila rukou... ako neviem ci mi to nejako velmi vadi, ale.... predsalen by som mozno chcel byt trochu menej bezcitny ;)

jenky

Hlopi ja mam 28 rokov a moj penis ma 15cm a hrubku 4cm. Som s toho nestastny a este k tomu sa urobim do 5 minut. Kto mi vie pomoct ,a odporucit nieco na zväcsenie penisu , alebo aspon nieco ucinne na oddialenie ejakulacie. Dakujem

palky

pani lamajuc si hlavu nad starostami ktore zjavne mame by sme mali nie problem dlzky ci krasy riesit ale zamerat sa na partnerku ktorej chybička krasy nasho kamarata v enklave nasej pozornosti nemusi vobec vadit..staci snaha spravna baba a z maleho mi moze vzniknut velka hrdost na drobca povisujuceho v povetri..:)

bestia

tak ono na tej dlzke a hrubke urcite zalezi aspon u mna...bez toho sa napr nedaju skusat niektore polohy a o orale ani nehovorim, to ma okamzite prejde chut, ked nie je co..ako fajn, laska city,ale to potom vyprcha a spolu s nou aj moja chut na toho druheho, v skratke tie cm maju urcite nieco do seba.