Velkost penisu

adoq

Clankov a prispevkov na tuto temu som za poslednu dobu precital celkom hojne. Aj tych Vasich nazorov na rozne velkosti. Ale zaujima ma jedna vec.Prosim, vsetci, co tu uverejnujete svoje velkosti, meriate si svoj penis od lonovej kosti(cize pritlacenim na kost nad penisom) alebo pravitko ci meter len volne prilozite ku kozi,odkial vidite vyrastat penis?Dufam ze co najviac diskutujucich odpovie.Dakujem

niqi232

Zalezi aj na dlzke aj na hrubke. Ale tiez je pravda, ze hruby a dlhy su zly. Taktiez maly a tenky su zly. Taky stred je idealny. NO PRE KAZDU JE TEN STREN INY. Jednej moze byt idealny 11 a druhej moze byt i 15 malo!!! Tak tu nerozpisujte, ze neviete, ci bude babam stacit. Napr. ja mam rada trocha dlhsich, pretoze mam rada ked to ide na doraz a naraza o krcok. Inej to je neprijmne a vyhyba sa velkym. Ale zasa ty mensi su lepsi na oral a anal. (domyslite si preco) :D

hlupak

lenze moja priatelka mala 2roky chalana a spawala s nim a ja mam strach :D noo newiem ... bude to tazke , ale asi sa aj tak rozchadzame lebo som sa bozkawal s inou:((( , no uwidime :D

karavan

krupier teba by mala viac zaujimat nasa rodna rec nez velkost tvojej klady ty truba...ja mam 19r. a penis 16cm a taky isty som mal aj v 16-tich...tiez viac nerastol...penis vraj rastie do 16-teho roku zivota...tak neviem...bud rad s tym co mas...nie kazdemu priroda nadeli aspon tolko kolko nam