Velkost penisu

miska31

Som žena a nejde o velkost až tak ale o hrubku,čo mam z toho ked ho bude mat velkeho že sa tam ani nezmesti ale nebudem ho citi?a je lepšie ked je hrubši že ho tam dost skvele citit že to až zo začiatku boli.

exitus

Hej chlapi ja som sa dozvedel a to je pravda ze velkost penisu je geneticky daná ciže ak sa chcete dozvediet velkost vasho penisu chodte za mamou ale rovno za ocom a este vem ze penis rastie do 25 roku zivota hh :)

ach

Tiez je dolezite spomenut, ze zenska vagina je najcitlivejsia v prvej tretine "hlbky" a niektorim moze vyhovovat viac oral ako pohlavny styk.
V tom pripade je dobre, ked mate lesbicku kamaratku(lesbickam sa nehovri "kralovny oralu" len tak 4fun)a spytat sa jej s malou davkou THC alebo MDMA na nejaku tu techniku...

ach

Hmm...no kedysi som cital zaujimavy clanok o tom, ako mali muzi podburane sebavedomie kvoli dlzke. A pritom nevedeli, ze dostatocne splnaju normalny priemer co je cca 16cm.(Kdezto 70-80% muzov povazuje za priemer penisu az 18-20cm). A este, ze dlzka penisu sa mieria od lonovej kosti a nie od povrchu koze. Sadlatejsim chlapikom to moze robit 2 az 3cm.
Ale na druhu stranu tvrdit, ze na dlzke nezalezi je tiez dobra blbost. Holt kazda zena ma iny šmak...ale to je uz kazdeho osobna vec.
Ide o to aby ste pri sexe neboli paranoidni a nepremyslali nad tym akeho ho mate maleho,ze vas vysmeje a podobne...Ked budete chciet uspokojit partnerku tak ju jednoducho uspokojite...

nikto

Ja mam 14 a mam dlhy asi 16a pol cm dlhy ale nemam velmi hrubi asi 4 cm a podla vas ked pribudaju roky aj hrubne ci sa len predlzuje lebo myslim ze keby som mal dlhy tak 17 a hruby zo 4 a pol alebo 5 tak by to bolo ok taki lepsi stred

grps

milosovim.po prve pan sexulog vrabec je uz asi dva roky nebohy nech mu je zem lahka.o tych zapaloch a smrade ti doporucim kazdodennu osobnu hygienu ja nemam obriezku a ani som nemal problem nikdy s nejakym zapalom.a po druhe skus si dat amputovat nejaky prst aspon budes mat istotu ze sa v bubucnosti nan neporezes:))))))))))))))

bla

4 prečo?:
a čo je na tom? nikto za tú veľkosť nemôže..
tak si daj prosím ťa facku, lebo žiadne fakty tu niesu

prečo?

Ze nejde o cenimetre? Dievča zbali chalana na diske smozrejme po vybruseni jazykov idu von na ostro chalan to vybali zo svojimi 9cenntimetrami babulka čumi nechape ten to to čo chce
lizat ma až pokial sa neurobim? Ale zbali podobne típka ten to vybali 20 centimetrami dievčatko gula očami, bože čo ma to len za štastie postretlo.Ze sexysticke kecy - žial bohu fakty.

,