Velkost penisu

krupier

Ja mam 16 rokov v decembri bude mat presne 16 a pol roka...a mam ho 14cm.....a ja so vobec nebojim toho ze je mali lebo viem kim budem mat 17-18rokov mi podrastie aspon na 17cm a to mi staci.....ked sa na mna pozriete normlane vizeram ako 14rocni chlaan ja celkovo nesom nejaki vispeli...takze men je top jednooo...a ked sa babe nepaci dovidenia...naco si robite halvu...zatoze oo kamosi maju 17cm ani nevies ci klamu mozno maju sami zo seba komplexi......ja to nerisim

onanis

Zaves sa za vtaka do prievanu, mozno naraste.
Moc maly je nanic, moc velky tiez, takze taky zlaty stred je idealny.

hlupak

ale aj tak si myslim ze tych mojich 14.5 stacit nebude a bojim sa ze ma priatelka wysmeje , pripadne TRAPAS ... a potom by som si dal asi slucku :((( uf ...

veru veru

na to ze mas 16 nerozmyslas zle.nepotrebujes mat velkeho klacka aby si uspokojil zenu,ved ani zeny ju nemaju kazda rovnaku.a tie kravy co snivaju o 30cm asi potrebuju vyplach zaludka a nie sex

hlupak

nooo uz som cital vela prispevkov na tuto temu,podla mna baby co pisu ze male penisy su na howno tak si robia srandu alebo este nemali sex, ja sam mam problem , mam 16rokov a 14.5cm penis ... :( nie som spokojny a sexu sa bojim len preto , ze ho mam maly ... ale aj tak si myslim ze na dlzke nezalezi , ale bojim sa :D smiesne , vsak ? : ) hlupak no co :D