Velkost penisu

freek100

ja mam tiez problem z velkostou klady ale opacny mam 25cm a hruby ako ruka do 60% zien ani nevleziem tak to to je problem chlapci co mam robit ked ho vitiahnem tak kricie ze to domna nedas radsej vam dam par cm

ada123

Cawte
chcela by som sa spytat, lebo moj syn ma 15 rokov a stale ho ma maleho. Proste ked sa prezliekal do pyzama som si vsimla ze ho ma stale maleho cca 2 cm... newiete ci mu este mose narast?? prosim dajte mi odpoved

parohac

pre kristapana...ani v jednom prispevku som nenasiel to ze velkost sa udava v dlzke aa v obvode!! nie v priemere jak tu kazdy pise...too si neviem ani predstavit jaak to merate chlapci/i ...uboha discusion

no.1

Caute, skuste si tuto stranku na ktorej si podla zadanych udajov vypocitate vasu "predpokladanu" dlzku penisu.

Zadavate velkost ruky, nosa a chodidla... Mne vysiel priemer 14.9 az 16.3 cm, takze mi to vyslo spravne :-)

www.frankpr.it

nuda

ked som mal asik 10 rokov...som si nemohol pretihnut predkozku....isiel osm na operaciu...moc ti nebolelo...ale po prebudeni z rajseho pynu dostatocn...teraz mam 14 a myslim ze to je lespie,higienickejsie a uplna bomba....

fuji

Veľkosť penisu pritom nehrá v pohlavnom živote najpodstatnejšiu rolu. Poznáme mnoho mužov s malým penisom, ktorí sú v sexuálnom živote absolútne spokojní, ba dokonca ženami vyhľadávaní. Aj z pohľadu žien nie je dĺžka penisu najpodstatnejšia. Oveľa dôležitejšia je schopnosť muža vycítiť, čo si žena praje a splniť jej to. Paradoxne, príliš veľký penis može ženy od sexu naopak odrádzať. Spôsobuje totiž bolesti pri pohlavnom styku.Ako niektore ženy vravia "AJ S MALYM GAŠPARKOM SA DA ZAHRAT VELKE DIVADLO"