Velkost penisu

ahjajjaj

Typecek, vždy existujú výnimky z priemeru. Máš 13 rokov. Niektorí chlapci v tomto veku sú vysokí aj 175 cm, niektorí oveľa menej a rýchlejší rast nastane u nich neskôr. Ešte by bolo rozhodne priskoro nariekať nad veľkosťou Tvojho penisu, ktorý Ti ešte rozhodne narastie. Keby si si nečítal štatistiky ani by Ťa nenapadlo sa nad tým trápiť. Si predpokladám zdravý chalan, a nepripisuj maličkostiam väčší význam ako majú.

Typecek

Takže ahojte, myslím ze ma dosť vážny problém okolo veľkosti penisu...
Počul som že v mojom veku (13 rokov) je priemerná dĺžka penisu pri erekcii 11-14 cm no ja mam len sku*vecných 5,5cm.Mam pocit ze je to skoro niečo ako kikropenis a som za to na seba strašne naštvaty prosím poraďte mi nejako ako ho zväčšiť bez prípravkov alebo kde je chyba ze ho mam taky mali. Vopred ďakujem...

lisrataeeva

Penis Extender - tonzes.com Ja ho pouzivam cca 3 mesiac, nosim ho aj v noci. Zatial som nameral z povodnych 13,7cm zlepsenie na 17 cm, takze spokojnost.

Ja somja

Čaute
Mam 13rokov a mam 17cm dlhy penis. No problem je v tom že ked si vyhoním tak spermie nevystrieknu ale len tak vyjdy na žaluď. Je to normalne v mojom veku? A som tu jediny kto to tak ma? Popripade poraďte.
Ďakujem