Som idiotka?

Príspevok v téme: Som idiotka?
Jojka49

Ahojte.Mam priatela vyše rok a pol,nepoznam jeho kolegov v praci iba z videnia,to že ma moj priatel este len na zaciatku podviedol na firemnej dovolenke v zahranici som akosi zvladla,odvtedy boli len same hadky a vycitky ale ustali sme to,Teraz je problem že ked maju nejaku oslavu,narodky,chytu a pod. blbosti ja tam nemožem lebo nikto si tam nikoho neberie.Teraz ma narodeniny moj priatel este pred mesiacom tvrdil že kludne možem prist na jeho oslavu že nema s tym problem a dnes mi povedal že urcite tam nepojdem len koli tomu co sa vsetko stalo a ako som niekedy nadavala na jeho kolegov len koli tomu čo sa stalo na zaciatku nasho vztahu že ma podviedol.Vtedy vsetky jeho kolegyne boli pi...., ku... a pod.Neviem co si mam o tom mysliet.Cakala som odpoved že ano chcem aby si tam bola nemam co skryvat a aspon uvidis ako to medzi nami funguje ale on nie,jednoduchopovedal že tam chce ist sam.Co si mam o tom mysliet do certa???

hm..

Jojka, hej je to cudne a urcite sa tam deje/stalo nieco co sa nemas dozvediet alebo nemas vidiet ako si rozumie s podaktorymi kolegynkami, aby ti nahodou nieco nejaka nevykvakala a nebola showka..moznosti je kopec..ale urcite tu nieco pekne smrdi..

inak ja osobne sa ti cudujem, ze si ho neopustila uz ked ta podviedol a miesto toho tu uz x-ty krat rozoberas to iste s tymto istym chmulom..nechapem..si masochistka? alebo ozaj ta idiotka?

otvor oci, pozbieraj kusky svojej hrdosti a z rozbehom ho kopni do riti aj s jeho oslavami, chatami a sektarskymi stretnutiami s kolegami, kt. su pre teba z nevysvetlitelnych pricin tabu..

Jojka49

Elsa ja mu minulost nespominam ale vsetko sa od toho odvija,vie že mi vadi jeho praca a vsetky akcie s nou spojene od tej doby...tak preco ma nevziat na jeho vlastnu oslavu po roku a pol chodenia a spoznat jeho kolegov?????? Ako si mam prestat mysliet že nic sa tam nedeje ked mi to nechce dokazat??? prečo ma tam nechce??? mne to pride cudne dost...

5.5 elsa

nie je nič na tom keď chce mať oslavu s kolegami jednu potom s tebou ale za minulosťou musíš urobiť hrubú čiaru alebo rozchod čo by bolo najlepšie riešenie ......

Jojka49

A bezomna si vyražal vonku s kamaratmi nemala som problem v nicom absolutne žiadna kontrola nic,pokial sme spolu a nic sa netýka jeho prace je vsetko v uplnom poriadku,ale hned ako je s nimi je uplne iny ako zmagorety z nich-ja tomu vobec nerozumiem

Jojka49

Sme spolu rok a pol a nebola som s jeho kolegovcami nikde a k tomu ich ani nepoznam ,stale mavaju chaty dovolenky z firmy a po.Netrepem sa na cudzie oslavy ani nikam z firmy alee už to že oslavuje on mi prislo dost blbe že ma tam nechce.Ako mu mmam potom verit že nic sa tam nedeje??? to nieje prva situacia chapete ma?Raz sli na chatu tak som sa ho spytala ci ma tam nechce vziat že nemam co vecer robiot doma a že sa budem nudit,odpoved znela že nie lebo že ONY ma tam nechcu.Nikto ma nepozna nikomu som neubližila,asi je to vsetko skrz toho že ked bol na poslednmej firemnej dovolenke v zime tohto roka tak som mu prisla nato co mi spravil este v nasich zaciatkoch a tym padom vsetci tam s nim boli tak bol pokakany a chodil zaplakany a kazdy sa ho vypytoval že preco sa nebavi,tak im to vytrepal že som mu na vsetko prisla,inac ma ony nepoznaju vobec iba skrz toho

0vecka

nj inak podviest partnerku hned na zaciatku a este si ani nedat tu namahu aby na to neprisla... to je iny typek...

DontWorry

Je normalne si vyrazit aj bez partnera ale nie ze budem ho odmietat bravat stale zakazdym ak sa to tyka kolegov..
odmieta na jeho narodky? Tak nech ani neocakava darcek od teba ani nic...
podla mna mu to vsetko jes i s navijakom a jemu to tak vyhovuje..dala by som mu to pocitit

jojkus49

A meniny a narodky kolegivcov a vianocne posedenia beriem do uvahy ale nie jeho narodky vlastne a chaty bezomna co poniektori tam chodia aj s partnermi.vserko one tolerujem ale vlastne narodky?

jojkus49

Ano ja rozumiem ale ide o to co sa vsetko stalo predtym a mam mu vraj zacat doverovat.ale ako ked ma s nimi ani nezoznami ani nic a pritom ked idu na chatu tak niektori si tam beru partnerov a ja nemozem lebo ma tam nechce

pistek

Necitala som komentare...ale ja som uz pracovala vo viacerych pracach a byvali tam aj oslavy...meniny narodky, vianocne posedenia atd ale vzdy to bolo len v ramci kolegovcov spolupracovnikov a nikdy tam nikto zo svojho sukromia nikoho nebral. Raz kolegyna-sefka oslavovala 50tku a bol tam jediny raz jej muz, ale aj to preto, ze jej to tam vsetko dopravil podovazal a ostal tam v podstate preto, aby jej to potom pomohol aj poodvazat atd. Ale to bolo jediny raz. A ako som uz pisala, vystriedala som viacero zamestnani uz, ale nikde na taketo akcie nechodili partneri kolegov. Bolo to v ramci zamestnania pracoviska a ked sme aj poznali z videnia kto-koho ma a kto ku komu patri (nepotrebovali sme sa navzajom ani predstavovat vsak kazdemu to bolo jasne prip.sa dodatocne spytal informoval) ale treba rozlisovat co je zivot sukromny a co zivot pracovny atd