Problém sa zamestnať

Príspevok v téme: Problém sa zamestnať
9Lenka

Ahojte, je to so mnou zlozite. Od vysky (ktoru som nedokoncila) co je cca 6 rokov si neviem najst trvale zamestnanie. Este som v podstate nikdy nepracovala na trvaly pracovny pomer. Iba brigady na par tyzdnov, pripadne mesiacov. Naposledy som pracovala pol roka cez urad prace v administrative v roku 2012. Medzitym som aj ochorela a aj kvoli tomu ze som nemala staly prijem som si vybavila ciastocny invalidny dochodok. Co je 100 Eur. Teraz s tym dochodkom mi to pride este nemoznejsie. Proste to je moj najvacsi zivotny problem. ze sa neviem zamestnat. Asi ani nechcem, resp. sama neviem co chcem. Uz mam aj strach niekde pracovat, lebo som si prestala verit. Ani na pohovoroch sa neviem nejak predat, citit zo mna neistotu. Zda sa mi nemozne nieco si najst (hlavne bez znamosti, lebo tie nemam). Bojim sa o svoju buducnost.

5.5elsa

som000 prestaň sa ľutovať a dorob si strednú školu sú aj externé štúdia brigádne potom do tesca alebo niečo podobné vyber si školu ktorú zvládneš možno najlepšie nejaké sou na čo máš známky a na čo sa cítiš nie takú o ktorej vieš dopredu že ju nedokončíš...

5.5elsa

9lenka nikde si nepracovala neviem koľko máš rokov asi 25 či viac prečo si nedokončila vš?a potom akú máš strednú školu a zameraj sa na to v čom sa vyznáš a čo vieš každý niečo vie banka pobočka tam dosť berú na pohovore sa "nechváľ" že si si nedokončila vš ani že si nikde nepracovala skôr sa pochváľ s tým čo vieš programy v pc nejaké základné aspoň v čom sa vyznáš výživové doplnky lekáreň akú máš strednú školu?

som000

aj aj som na tom podobne,lenze ja mam iba zakladne vzdelanie ,dve skoly som musela ukoncit kvoli ludom co si namne sadli,uzatvorila som sa do seba,neverila si,teraz trpim,mam socialnu fobiu,obsesivnu kompulziu ,neda sa my od coho odrazit,nik nechce cloveka bez skoly :( to je zivot toto..:(