Tehotná

Príspevok v téme: Tehotná
indy223

Dobrý deň,potrebovala by som radu.mám 16, som tehotná a netušim ako to povedať rodičom.Aj ked som nemala nechraneny sex, chápem že zodovednosť za svoje činy musím niesť avšak s rodičmi nemam absolutne žiadny vztah, sme si ako cudzi, vôbec sa nerozpravame a nikdy sme sa ani nerozpravali napriek tomu že spolu byvame.prosim pomôžte

salalalalala

nepytala pomoc o radu s rozhodnutim, ale pomoc s tym, ako to ma povedat rodicom
indy, som rada, ze to tatko zobral takto v pohode, snad vsetko dopadne dobre

ojka

indy, tak už vidím, že si sa rozhodla.... smiem sa inak ešte spýtať.... kto ti bude tú antikoncepciu pravidelne platiť?

jaaaj, smutno mi je z toho všetkého, ale tak rozhodnutia sú vaše...

wee

Nechcem ta obvinovat, ale neklames nas trosku? Naozaj ste pouzili kondom? Tiez sa mi to nezda, povedala by som, ze je priam nemozne otehotniet cez vsetky prostriedky, ktore ste pouzili a este k tomu hned na prvy krat.....chces si dat predpisat hormonalnu antikoncepciu, ale budes jej doverovat, ked ti nepomohla ani takato forma?
Kazdpopadne ti drzim palce :)

5.5elsa

hlavne nech ti rodičia vybavia poriadneho doktora , anestéziu o to sa jedná ...... ako pri každom vážnejšom zákroku

indy223

K lekárovi pôjdem budúci týždeň, tak dufam že mi nezisti nejaku chorobu krvi alebo nenájde dovod prečo by som potrat nemohla absolvovať.
Po potrate si idem dat predpísať antikoncepciu, nech sa toto už nikdy neopakuje.

MultiLevel

Vidim, ze si sa teda uz rozhodla....No nabuduce pamataj. Kondom a pharmatex su dve spolahlive sposoby ochrany, ktore absolutne nemusia byt pouzite spolu. Dokonca sa to ani neodporuca pokial viem. Nieco ste urobili zle a kym nepridete na tu chybu, moze sa vam toto opakovat pravidelne....Porozmyslaj, ci kondom nepraskol, ci ste pred tym nemali petting, atd atd atd. Lebo zjavne sa niekde stala chyba a pokial nezlyhala ochrana, zlyhali ste vy

Lulu2011

nechajte to na nu, zial alkohol ma realnu skusenost, fakt niektori ludia si to prilis romanticky predstavuju, zivot ni eje vzdy prechadzka ruzovou zahradou

inak sa mi to nezda, prvy sex, hned aj plodne dni a otehotnenie cez prezervativ a pharmatex...fakt nezda...