Som gay ale nechcem byť!

Príspevok v téme: Som gay ale nechcem byť!
erikkire

ludia pomožte mi som z toho už uplne zufaly. mám 15 a som si istý že som gay proste pačia sa mi muži a strašne ma vzrušuju. Ale ja nechcem aby to tak bolo chcem byť normalny chlapc mat manzelku deti aj vsetko. uz od malicka som stale vacsi kamarat s dievcatmi asi to bude preto. Ale niekedy sa mi pacia aj zeny napriklad ked vyrazim vonku do baru tak si aj najdem neake dievca s ktorym si zatancujem alebo sa bozkavame mna to vzrusuje ale nie tak ako chlapy ja nechcem byt ani by ani homo chcem byt normalny da sa to neako zmenit?

0vecka

2 5.5 elsa je len otazkou casu kedy si buzici budu moct adoptovat dieta.. a ja by som svoje decko radsej zveril slusnym buzikom ako takym netolerantnym ludom ako si ty...

0vecka

2 5.5 elsa je len otazkou casu kedy si buzici budu moct adoptovat dieta.. a ja by som svoje decko radsej zveril slusnym buzikom ako takym netolerantnym ludom ako si ty...

5.5 elsa

titiyo že si lesba je už na tebe ak si s tým zmierená ,tak sa ale zmier sa aj s tým že nikdy ti nikto nezverí do opatery dieťa na také niečo nemáte právo čo si robíte dokonca aj tá svadba keď je to na tom úrade povolené majte ja osobne nie som proti vám ste ľudia inak orientovaní,ale dieťa vám do rúk nepatrí to sa nestane nástrojom pre nejaké pokusy či zábavu inak čo robíte je vaša vec on to ešte môže skúsiť vyriešiť a byť normálnym mať ženu a dieťa v budúcnosti lebo chce ak bude jeho vôla silnejšia ako túžba môže byť normálnym mužom

titiyo

Ahoj mám 17 a som lesba tak ti skusim trocha pomôcť snaď si to prečitaš.
Začnem asi takto.Od mala som cítila , že je niečo inak ale ako dieťa som si to neuvedomovala,no cítila som to v sebe.Potom prišlo obdobie puberty chalani a veci s tým súvisiace.Vieš ak sa cítiš ako gay zrejme ním budeš(nestresuj nižšie vysvetlím , že to nieje žiaden koniec sveta) , a dôvod prečo ťa vzrušujú aj ženy podľa mňa nemá bisexualny pôvod(súdim podľa štýlu tvojho písma,zrejme by si uprednostnil muža pred ženou).Je totiž dokázané,že počas puberty kedy je človek najviac rozbúrený , ťa dokážu vzrušiť aj ženy , podobne ako mňa kedysi naplňal sex s chlapmi hoci som vedela, že mi niečo chýba(v tom období som ešte bola bi).O pár rokov zistiš , čo ti naozaj vyhovuje ale hlavne nič v sebe nepotláčaj a príjmi seba samého maj sa proste rád taký aký si.

Niekto považuje za normálne muž,žena,deti ale ja sa pýtam čo ak je pre muža normálne milovať muža a žena ženu ? Niako neodsudzujem vzťah medzi mužom a ženou(tento názor zastáva väčšina homosx),len chcem podotknúť , že niesme zvierata a mali by sme dávať do popredia to čím sa od nich odlišujeme a teda slobodnú voľu,schopnosť uvažovať,a uvedomovať si sám seba so všetkým čo k tomu patrí,nepotláčať to kým sme iba aby sme nešli proti majorite a pseudo zvykom , ktoré nie su logikou opodstatnené.
To , že sa niekto nechová vramci rozmnožovacieho pudu neznamená , že nie je normálny , práve naopak ak by to robil homosexual,zdrôrazňujem homosexual,tak by popieral sám seba,teda by neprijal tú svoju normálnosť a až to by bolo mimo normálu.

Pre zástancou logiky homosexual=pedofil to nápišem explicitnejšie snaď to pochopia gr. homo=rovnaký,lat. sexus=sex
gr. pais=dieťa filia=láska. Dieťa a láska a nie dvaja dospelý ľudia(homo,hetero,bi)ktorý sú si rovný nazozdiel od pedofilov ktorých možno táto dominancia nad dieťaťom vzručuje a verte , že takáto predstava sa hnusí aj tým najteplejším homosexuálom.

Predstavte si 14 ročné dievča a 22 ročný chalan spolu maju sex.Žiadna pedofília ale v dnešnej dobe bežna prax.Tie vekove rozdielu su často podstatne vačie. Keby boli v takejto situácii dvaja chlapci tak by toho staršieho už všetci ukameňovali a dali status pedofila,uchylaka,devianta hoci hetero chalan sa medzitým bude chváliť kamarátom v krčme.

Amen.

Sejla

erikkire vyzerá to tak, že asi budeš homosexuál, daj tomu čas, ešte si mladý a vekom si všetko ujasníš, ale rob to s otvorenou mysľou. Nedivím sa, že ťa to trápi, keď tak čítam, je tu toľko imbecilov, že na tvojom mieste by som si vopred pránovala odchod zo Slovenska smerom na západ, do veľkomesta, minimálne do Prahy, optimálne do Brightonu v UK, kde sa sústreďujú homosexuáli, takže tam bude aj lepší výber.

hulala

Preco si myslite,ze ked niekto povie, ze nekrofilia, pedofilia a homosexualita je nieco zle, porucha, uchylka atd.. , ze ma nieco proti dotycnym osobam, ktorych sa to tyka..

Nic nemam proti nikomu, ani proti pedofilom ci homosexualom,, nemozu zato ... alee co tu hovorite, ze samotne poruchy su v poriadku?, vam sisi uplne

fitMonka

A nemas nic ani proti pedofilom a nekrofilom? Tvoj prispevok postrada logiku. Pisala som uzivat si zivot do takej mieri, aby neskodil druhym. Myslim si, ze dvaja dospeli homosexuali ked sa rozhodnu mat vztah, neskodia nikomu

doubledog

aku ma AIDS suvislost s homosexualitou?
AIDS je choroba vyvolana virusom, ktory sa preniesol na cloveka z opic niekde v strednej Afrike.
tam gayov bezne zabijaju a ani to nic nemeni na fakte, ze sa tam vyskytuju tak isto ako kdekolvek inde.

m8

a pedofili, nekrofili, zoofili si to tiež maju pripustit a uživat si život? prečo sa potom snažia liečiť pedofila a prečo ho zatvaraju ked je to vlastne normalne.

neviem ako to je ale určite to nie je normalne ani homosexualita. keby homosexualita bola OK, tak AIDS.. prečo je potom AIDS??? prečo vznikol, ked vlastne sexovanie chlap s chlapom je prirodzene..
osobne si myslim, že si to takyto v sebe sami pestuju. zasadia myšlienku a polievaju ju, hnoja, staraju sa o nu až vyrastie a dospeje... Taku myšlienku treba hneď nechať vyschnuť. Ak by za homosexualitu kameňovali, tak by si hneď dal oči dole z chlapa :))) nemam nič proti gejom. to bol len nazor..