Oslabená imunita

Príspevok v téme: Oslabená imunita
imaginary

Co odporucate na posilnenie imunity? Ako dieta som byvala casto chora, infekty dychacich ciest a podobne. Nastastie som z toho vyrastla, ale posledneho pol roka som bola uz 5 krat chora, z toho 3x som dostala antibiotika. Virozy, zapal stredneho ucha, zaludocna viroza, silny kasel a zhorsenie astmy.. Poznate nejake ucinne pripravky v primeranej cenovej hladine, ktore by mi mohli pomoct? Dakujem

zuzi74

Tvrdenie, ze len lieky pomahaju na imunitu a hlavne tie drahe, je tak prizemne tvrdenie. To uz tym wobenzynom nacisto vymyvaju mozog a podhadzuju letaciky u doktorov, len aby ste ho kupovali za drahe peniaze.
Mala som opakovane a dlhorocne urologicke problemy, gynekologicke problemy a lieky nikdy nepomohli, vzdy len potlacili problem, ktory sa opakovane vracal. Nakoniec mi poradili tinkturu z kapucinky, ktora napodiv stala len okolo 6-7 eur. Dve tinktury, ktore som po sebe vyuzivala, ma zbavili neustalych navstev gynekologie a urologie. A je tomu uz dlhych 6 rokov.
Tento rok som ju nasadila opat pred zimou na podporu imunity. Vyborne funguje aj na dychacie cesty.
A v neposlednom rade, ak chcete, aby nebola vasa imunita oslabena, treba sa zamerat na creva. Ak budu tie funkcne, nebudete potrebovat ani wobenzym. Staci si precitat knihy o zdravej vyzive a nie letaky u lekarov.

olejina

mne sa u doktora dostal do ruk tento letacik :) tak tiez to asi vyskusam, predsa len toto je najhorsie obdobie, teraz dostavame najviac zabrat, co sa zdravia tyka :(

Gaspura

Tak sto ľudí sto názorov. Je to normálne.
Ono mnohokrát veci pochopíme až keď si nimi prejdeme. Tiež som si vyskúšala aj doplnky, aj lieky a potom mi to všetko začalo dávať význam, že vlastne sú rozdiely. Že to nie je zo srandy niečo klasifikované ako liek.

prieskumnicka

- Gaspura - Niekto si ale neuvedomuje, ze mozu byt v tom rozdiely, niekto si mysli, ze je to uplne sum a fuk.

vvendy

tak Wobenzym je liek na imunitu, nie je to len nejaký doplnok a má preukázateľné účinky, preto si myslím aj ja, že je na liečbu imunity vhodnejší ako čokoľvek iné a tá cena, že je vyššia, tak mne to nevadí keď mi pomáha ten liek a viem, že je fajn, aj pri mykóze mám s ním skúsenosť ;)