Oslabená imunita

Príspevok v téme: Oslabená imunita
imaginary

Co odporucate na posilnenie imunity? Ako dieta som byvala casto chora, infekty dychacich ciest a podobne. Nastastie som z toho vyrastla, ale posledneho pol roka som bola uz 5 krat chora, z toho 3x som dostala antibiotika. Virozy, zapal stredneho ucha, zaludocna viroza, silny kasel a zhorsenie astmy.. Poznate nejake ucinne pripravky v primeranej cenovej hladine, ktore by mi mohli pomoct? Dakujem

olejina

oliverblack, co si ja myslim, ze je zasadnym problemom tak to to, ze cakame zmenu hned ako sa pokusime o liecbu imunity ;)

oliverblack

zo skusenosti tio odporucam len jedno - nesetrit a hlavne si nemysliet ze zozenies nieco lacne co aj bude fungovat
radsej investuj raz a na istotu... presiel som si tym a keby som si kupil wobenzymhned na ziaciatku tak by som za tie dalsie blbosti tolko nevyhodil

kmina

Olejina a to by si človek myslel, že zdravotné problémy, že to väčšinou si odnesie naše fyzičnô, ale vôbec to tak nie je, by som povedala, že niekedy naša psychika trpí ešte viacej.

zdenika

Olejina to je normálna, prirodzená vec, že sa to prejaví aj po psychickej stránke, mňa zdravotné problémy práve čo sa týka psychiky nenormálne vedeli vyčerpať :/

olejina

gaspura kazdu chvilu som bola chora, neustale nejake problemy, kasel, nadcha, zapal akoze nazbieralo sa toho za ten cas co som to ignorovala a nebolo to jednoduche, mala som malo energie, nic ma nebavilo, proste uz potom sa to aj na mojej psychike vsetko podpisalo, ale teraz uz je lepsie, jak som zacala wobenzym uzivat a ze som sa zacala davat do pohody po fyzickej stranke, tak aj psychicka sa upravila :)

olejina

zuzi mne to nikto nepodhodil, nenanutil, ja som to zbadala, tak som si ho vzala pozrela a zacala som sa o to viacej zaujimat, su proste situacie kedy proste vitaminy treba, kedy uz niet inej cesty ;) co sa tyka zdravej vyzivy, stravy a takychto prirodnych vitaminov, tak ti poviem, ze sa snazim, lenze niekedy je aj to kratke na problemy, ale to nepochopi ten kto si to nezazil, kazdy mame ine sposoby, ine nam vyhovuje a ja to respektujem :)

elis44

zo skusenosti ti poviem,ze sa neoplati na tom setrit a hlaat nejake lacne alternativy, preto v konecnom dolesdku ich vystriedas vela a rovnako tak aj preplatis, za seba preto odporucam liek wobeznym sice drahsi ale funguje

kvetinka777

- Gaspura

myslím, že je veľa problémov, pri ktorých ľudia nad pomocou enzýmov premýšľajú. Keďže tie majú široké využitie. Aj na imunitu. Aj pri zápaloch, po operácii, ženských problémov, je toho veľa pri čom dokážu byť účinné ak sa užívajú dlhodobo.

prieskumnicka

- zuzi74 - A mas s enzymami skusenost, ked tvrdis, ze nepomaha? Pretoze ja som si ho vyskusala na vlastnej kozi a pomohol mi. A neraz. Mozno pre niekoho je drahsi, ale keby mi nepomahal tak by som si ho za tie peniaze nekupovala pravidelne.