Oslabená imunita

Príspevok v téme: Oslabená imunita
imaginary

Co odporucate na posilnenie imunity? Ako dieta som byvala casto chora, infekty dychacich ciest a podobne. Nastastie som z toho vyrastla, ale posledneho pol roka som bola uz 5 krat chora, z toho 3x som dostala antibiotika. Virozy, zapal stredneho ucha, zaludocna viroza, silny kasel a zhorsenie astmy.. Poznate nejake ucinne pripravky v primeranej cenovej hladine, ktore by mi mohli pomoct? Dakujem

renata26

Ja posilňujem imunitu pomocou hlivy, hlavne v tabletkovej forme, sem tam aj čerstvú keď mám tu možnosť. Prednedávnom som v lekárni našla imunit hlivu s českými bylinami, tá ma oslovila tak ju teraz skúšam. Kombinácia bylín a hlivy je podľa mňa super :)

klara19

z prírody sú to napr. šípky,echinacea,citron,chren,cibuľa, cesnak,lapacho - proste široký výber
ničiť patogény pomáha obyčajná kúra premieľania,gurglovania oleja....

večierka

dobrý večer, podľa toho čo píšete, ako by som o sebe čítala naozaj..prešla som si podobnými vecami, je to doslova peklo tie chronické zápaly.. mne veľmi pomohol wobenzym, naozaj odporúčam. Posilnil mi celkovo imunitu a tie moje "non-stop" choroby sú už dlhodobo preč :).

fitMonka

Rastlina NONI alebo latka AC11 su obrovske posilnovace imunity. Takze odporucam nejake taketo doplnky. Ja osobne pouzivam od bhipu. Mozes pozriet na energiabhip sk

redka

no neviem velmi sa mi to nechce skusat... ale dakujem za info... pred rokmi som si dala dve lyzicky medu (ako dieta som pojedla hodne medu a nic mi nebolo az neskor sa dostavili alergicke reakcie) a dostala som riadne krce, hnacku opuchla mi tvar a ruky takze ja smerom tychto experimentov nejdem :D ale inych neodradzam :)

Ivka 1

Je potrebné rozlišovať včelí peľ od rastlinného, ktorý spôsobuje pollinózu (sennú nádchu). Toto neplatí pre včelí peľ, pretože zrnka sú veľké na to, aby ich človek vdýchol a rastlinný peľ je v nich pozliepaný a obalený, takže sa nedostane do styku zo sliznicou. Ale aj v.p. môže vyvolať alergickú reakciu, ale nie mechanizmom, aký vzniká pri pollinóze.Veľmi často reakcie na včelí med a včelí peľ nie sú reakciami na peľ a med samotný ale je to reakcia na ťažké kovy , ktoré sa v mede a vo včelom peli nachádzajú.Preto som zdôraznila,pôvod včelieho peľu.Rovnako je to aj s medom.
TEST NA ALERGICKÚ REAKCIU: zje sa malé množstvo v.p. a sleduje sa, či približne do pol hodiny nedôjde k nejakým kožným prejavom, bolestiam hlavy, alebo k výraznému zvýšeniu frekvencie tepu.

redka

peľ radsej neskusam lebo som alergicka na rozne pele... aj na obycajny med... mozem len jedlovu medovicu... aloe mam tiez v plane skusit niekedy

Ivka 1

Na posilnenie imunity je veľmi dobrý včelí peľ , dávajte si však pozor z akého zdroja pochádza. Rovnako sa mi osvedčila kombinácia aloe , kvalitných probiotik a vlákniny. Najnovšie veľmi dobré skúsenosti mám s prírodným produktom Immublend.