Oslabená imunita

Príspevok v téme: Oslabená imunita
imaginary

Co odporucate na posilnenie imunity? Ako dieta som byvala casto chora, infekty dychacich ciest a podobne. Nastastie som z toho vyrastla, ale posledneho pol roka som bola uz 5 krat chora, z toho 3x som dostala antibiotika. Virozy, zapal stredneho ucha, zaludocna viroza, silny kasel a zhorsenie astmy.. Poznate nejake ucinne pripravky v primeranej cenovej hladine, ktore by mi mohli pomoct? Dakujem

knaja

Mne to poradila zdravotníčka, najprv som čítala veľa recenzií. Mala som ten originál a necítim žiadne negatíva.

knaja

odpisujem
Upozornenie: Nie je určený deťom a osobám do 25 rokov! Prípravok nesmú užívať osoby s vredovou chorobou žalúdka alebo dvanástnika a so zápalom slinivky brušnej (pankreasu). Osoby s ochorením pečene, obličiek alebo pľúc by mali užívanie prípravku konzultovať s lekárom. Neodporúča sa užívať dojčiacim a tehotným ženám.

Kýčera

Knajka-ak máš letáčik,odpíš mi, prosím, zloženie,kontraindikácie,nežiadúce účinky a tiež aký silný si mala.Vďaka.

knaja

No ja som tiež využívala serrapeptázu a berie ju aj kolega aj ďalší, oni a ani ja som nemala absolútne žiadne problémy. To som ani netušila o nej odtiaľto. Mne to odporučila naša zdravotná sestra a jej vlastná sestra, ktorá je kožná lekárka. Ja som mala ten slabší originál z CA a bol tam aj letáčik aj popis. Wobenzym tiež užívam po operáciách či úrazoch, zubných výkonoch. Známy mi dokonca povedal, že už sa mu vidí, že nie je taký silný ako býval, ale to neviem posúdiť. Nosí si z Nemecka forte.

Kýčera

RNG-je to ENZÝM,ak odpisuješ,odpisuj správne-WOBENZYM s mnohými liečivými účinkami/liečivo-Lombardo/ a to,že je na trhu už toľko,vypovedá o jeho jedinečnosti.Veď aj o víne sa hovorí,že čím staršie,tým lepšie.Iste,sú aj novšie,sú ale aj bezpečné?Asi máš na mysli SERRAPEPTÁZU.Tiež som sa dala nalákať,americký výrobca,žiaden letáčik,kde by bolo uvedené zloženie,indikácie,dávkovanie,kontraindikácie,...A dopadla som tak,že po 3.tabletke mi tí "šarlatáni" zachráňovali život,za čo mi aj toutou cestou ďakujem.A vypočula som si litánie Márie Terézie,aj tak mi málo naložili,byť na ich mieste,bola by som ostrejšia.Tiež poznamenali,že nie som ich 1. prípad.A to sa mi pri Wobemzyme NESTALO!A propos, nezabudni ma zasa dať VYMAZAŤ!

Romanka25

Vacsiu blbost som nepocula citala som produktoch ako Wobenzym ale ziaden nema take overene ucinky ako Wobenzym a vsetko su to len napodobeniny!

RNG

Wobenzyme je schvaleny ako liecivo, ale je to stary(vyse 40 rokov) a slaby enzymaticky prostriedok, predavany velmi draho. Dnes su ovela silnejsie novsie enzymaticke prostriedky na trhu, predavane ako bezpecne potravinove doplnky, a ovela lacnejsie.
Zialbohu, lekari ti ich neporadia, lebo tym nabili do hlav jedine pouzivanie oficialne schvalenych liekov. A kto z nich sa odvazi odporucit nieco ine moze byt oznaceny za sarlatana a prenasledovany.