Oslabená imunita

Príspevok v téme: Oslabená imunita
imaginary

Co odporucate na posilnenie imunity? Ako dieta som byvala casto chora, infekty dychacich ciest a podobne. Nastastie som z toho vyrastla, ale posledneho pol roka som bola uz 5 krat chora, z toho 3x som dostala antibiotika. Virozy, zapal stredneho ucha, zaludocna viroza, silny kasel a zhorsenie astmy.. Poznate nejake ucinne pripravky v primeranej cenovej hladine, ktore by mi mohli pomoct? Dakujem

redka

kycera mozes napisat co ti ta serapeptaza sposobila a kvoli comu si ju zacala brat? a v akej sile boli tie doplnky? mam take doma este neotvorene, tak nech viem, co ma moze cakat...

Kýčera

Nuž,dievčence,ak chcete vyskúšať Serrapetázu,kúpte si tú s najnižším účinkom a z domáceho zdroja a užívajte veľmi opatrne.V jednej reklame sa uvádza:"...zázračný enzým.Zmení Váš ŽIVOT." A musím skonštatovať,že majú PRAVDU.Ten môj život 3.tabletka takmer ukončila-už som mohla voňať fialky odspodu.Ale to neznamená,že každý bude mať takúto reakciu.Čo jednému zachráni život,môže druhého ZABIŤ-a pritom je to LEN 1 z mnohých potravinových doplnkov,na kt. bezpečnosť mimochodom upozorňovala aj LOMBARDO vo svojich príspevkoch.A neverte tomu,čo napísal Rng,v Amerike je situácia iná ako u nás.Ak ste sledovali v nedeľu správy,iste ste počuli o demonštráciach v Nemecku kvôli voľnej zóne obchodu s USA a Kanadou.Prečo asi?V USA môžete predávať čokoľvek,kým sa nedokáže,že je to škodlivé.A u nás i v Únii musíte dokázať vy,že to čo chcete predávať,škodlivé nie je a až potom zahájiť predaj.Máme tu oveľa,oveľa prísnejšie pravidlá,kt. chránia nás a naše zdravie.Preto sa pracuje už dlho na tejto dohode SUPERTAJNE!Ako príklad vám uvediem KOLOIDNÉ STRIEBRO-dostať v lekárni,ale povolené len na kozmetické účely,zloženie na fľaši,krabici,príbalový leták,každý kto ho použije inak,je to na jeho vlastné triko,v USA povolené na liečebné účely, u nás ZÁKAZANÉ,BYLINKOVÉ ČAJE,...-podľa nariadenia EP a RADY č.1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach pri označovaní potravín,nesmie byť potravinám a ich doplnkom PRISUDZOVANÉ LIEČEBNÉ a PREVENTÍVNE ÚČINKY.Takže si spravte sami svoj názor.A mne,ako obyčajne zmizne tento príspevok,ako mi zmizli tie predtým,kde som Rng kritizovala,vyjadrila svoj názor,upozorňovala ľudí na kraviny,kt.písal-ako aj teraz "...schválené lekárskými panelmi?"-čo to je?,kde v USA?, kde som písala aj ja o doplnkoch a GMO potravinách v USA! Prečo mám taký pocit,že by sme sa mali začať modliť?

paaulinka

Ja používam aloe vera gél na imunitu a už som 2 roky nebola chorá. A predtým samé angíny, nádcha, horúčka...

Viki2.2.2

ja som zacala uzivat Wobenzym vyskusam uvidim citala som si vela stuudii o nom a presvedcilo ma to ze sa do toho oplati dat peniaze

RNG

Potravinove doplnky su schvalene na volny trh ako bezpecne lekarskymi panelami na to urcenymi.
Takze hovorit o nejakych nebezpeciach pri doplnkoch je zavadzanie.

Romanka25

No ja by som to teda neriskovala Wobezym je urcený aj pre deti a mozu ho uzivat aj dojciace zeny vsetko je overené studiami ktore som si precitala a radsej ostanem pri Wobenzyne ako skusat nieco so u nas na trhu nie je legalne dostat v lekarni podla mna je to hazard so zdravým

RNG

Ucinky enzymov sa posudzuju podla aktivity, tj najma jednotiek USP, co je overovane v laboratoriach . A tam Wobenzyme jasne ukazuje svoju slabost voci novsim a silnejsim enzymatickym prostriedkom, aj ked tie nie su ofocialne lekarmi schvalene ako liecivo.
U Wobenzymu platis najma za to, ze je to znackovy produkt. Nuz ja osobne nedam na znacky nic, ja chcem ucinnost, a ta sa posudzuje podla cisiel aktivity(USP a ine)