Pehy

tinnka

ja pehy nemam ale v lete sa mi zopar slnečnych pieh objavi a mne sa to hrozne pači škoda že ich nemam viac.. vtedy si ani nedavam makeup dam si trochu farby na lička aby to uputalo pozornosť na tie pehune :) tak už pochopte že pehy su super

bejusIIIIKK

nooo tak man tieež strasne trápili pehy mala som ich dost kedsom bola malá ale ved secko casom odiide!a ked verite ze vám zniznú tak vám zmiznuuu!!!!!a este som sa nestretla s chalanom ktoremu by sa to nepáčilo aj ked pouzivam aknekolkor a neni ich vobec vidno :O)))tak sa s tým neserte prosiiiim ked sa prestanete tým zaoberat zmiznu same

siisa 25

pokial nemas na citron alergiu tak myslim si,ze nie,mne sa z citrona nic nestalo,ale napriklad na cervene vino alergiu mam a citala som v jednom casopise zdravie,bajecna zena alebo cosi take uz neviem,ze to tiez vybieluje skvrny,flaky,pigmenty a take a tak som si to dala a rano som mala plnu tvar drobnych bielych bodiek,ale potom nastastie zmizli takze uz nikdy viac vypadalo to ako lisaje pod make upom

verculik

ale ja som pocula zeten krem achromin ze az po niakom mesiaci sa ukaze vysledok ale treba to este potom pouzivat a potom uz len na udrzanie stavu niake kremiky

siisa 25

ani to praveze velmi nevidno,ani len chemicky piling mi to poriadne nezlikvidoval,flaky po akne ano ale s tymi pigmentovymi skvrnami a pehami je to teda horsie a o dost,achromin mam ale nepouzivam,lebo sa mi zda,ze je taky mastnejsi a som sa bala,ze sa mi zas akne povyhadzuje a budu dalsie flaky,ale ani moc drahe to neni myslim ze 12 eur aj s postovnym ak chces vyskusaj,alebo skus este biely caj a do toho dat citron

OMG pomocpls

siisa 25:a vidno to velmi alebo uz ani nie a po akom dlhom case? no ja mam problem lebo ja sa nemalujem no ale dajak to skusim zamaskovat...a neskusala si ten achromin?

siisa 25

OMG vies co celkovo som tak zbledla,ale zeby to uplne zmizlo nic som zatial neobjavila co by to uplne znicilo,preco si neoblubena ja to maskujem dost tuhym make upom a nikto ani nevie,ze mam flaky po akne a pigmentove skvrny pod ocami z Hak,skus to aj ty nejak maskovat kym sa toho aspon ako tak nezbavis