Pehy

silvus28

tak náhodou ja mám pehy a veľmi sa mi to páči, ale chcela by som ich ešte viac, neviete ako ich zosilniť, nechce sa mi čakať na slnko, a ani mi ich to veľmi nezosilní...myslím to vážne, nerobím si srandu. Inak mám špinavo blond vlasy, modré oči a svetlú pleť. Ďakujem

darling654

no viete...tí čo vravite že pehy su sexi a vynimočne..tak keby ste ich mali ako ty čo sa tu stažuju tak by ste zmenili nazor :)) proste su hnusne a vôbec mi nepasuju :( prosim napište čo vam naozaj pomohlo či citron,škorica a táák :) chcem použit neaky krem ale sa bojim že mi to vybieli aj pokožku..mam tmavu pokožku a bojim sa že budem jako vapenka :)date mi niekto kto ma ten isty problem svoj Facebook ? :) dakujem

darling654

slniecko.rs
ahoj :)) a nevadi ked by som ten ACHROMIN teraz na jar ? a nevitvoria sa z toho výražky alebo take niečo ? :D a kolko to stoji ? :) prosim pomožte :)

Mysul_Pysul

Ahojte =) Mám 13 rokov a mám pehy, rozmýšľala som nad tým krémom achromin ktorý tak doporušujete, že si ho kúpim no chcem sa spítať že keby som si ho kupila vybielil by mi pokožku velmi??..bolo by to vidieť?...chcem si velmi odstránniť pehy, no zase nechcem byt biela..poradte mi =(( PS. kde sa dá vobec kupit??

alenkaaaa

ahojte, mam pehy od malicka a v zivote som z toho nemala komplexy,kazda chceme mat plet ako zretusovane modelky z plagatov, dokonalu... dokonalost je nudna,mne sa moje pehy pacia aj mojmu okoliu, ale vdaka za rady keby som nahodou zmenila nazor :)))

slniecko.rs

Dobrý deň. Na pehy mi pomohol krém ACHROMIN, vyskúšala som mnoho krémov, ale tento mi naozaj pomohol. Najskôr mi síce pehy vytiahol ale po dvoch týždňoch začali miznúť. Teraz ho používam len tak preventívne, keďže je vonku ešte slniečko...Mne osobne pomohol. Odporučila som ho aj jednej kamarátke a ostala veľmi prekvapená, nakoľko jej pomohol aj na vrásky. Ja osobne ho odporúčam a svojim kamarátkam čo majú pehy tiež. Majte sa krásne...

siisa 25

no zmizlo,ale teraz sa mi zasa otrasne akne vyhodilo,len chvilu som si uzivala lepsiu plet a uz je to zase tu ako vzdy,budu nove flaky moje nervy

OMG skus ten citron,alebo achromin ked olinka hovori,ze to pomohlo,tak ja ho teda idem pouzivat velakrat dennne,aj ked je taky mastnejsi budem ho davat len na tie pigmentove skvrny

olinka007 a pomohlo Ti to aj na take tmavsie,ja mam pod okom a na nose taku dost tmavu pehu

olinka007

ahojte,ja použivam na pehy achromin.je pravda,že po prvom tyždni zmena nebola žiadna a ja mam pehov vela.potom som začala krem použivat štyri krat denne a konečne po druhom kreme bolo vidiet zmenu,pehy mi pomaly miznu.mam ich minimalne a verim ,že sa ich konečne zbavim.mam ich blede čim dalej tým viac a tešim sa,že si to kamošky všimli,že už pehy takmer nemam.tak ak nechcete pehy použivajte krem velakrat za den a pehy nebudu.

OMG pomocpls

siisa 25: aha no pokial viem tak alergiu na citron nemam.....no aspon ze ti to zmizlo hh

bejusIIIIKK: ta mi nemozme cakat 10 roky kym zmiznu