Panic - depresia, beznaladovost

Príspevok v téme: Panic - depresia, beznaladovost
Flaarik

Ahoj mam 21 rokov hnusny vek, byt panic mal som o to prist na strednej skole, neni to nic o co by som mal stat. Problem je ze ked som na strednej pocuval tie temy ako mal kdo sex, len to vo mne prehlbovalo totalnu zlobu, k tomu ze ja nemozem mat to co ostatni a to pravidelny sex. Samozrejme cele 4 roky ma len v triede ignorovali nic nove. Vidim to tak ze zomrem ako panic, bezdetny nikdy nezadany, chyba mi v zivote nejake vzrusenie.

Kazdy je zadany len ja nie ako vidim, a to vypadam celkom dobre, vypadam na 15 rokov a mlado dbam o seba. Nechodim na ziadne ozran festivaly, diskoteky ani nic podobne. Chodim do kaviarne restauracie, kde sedim sam ako dement. Ak sa niekdo chce pytat ci mam kamaratov mam ich 0. Mam absolutnu depresiu s toho ze som panic, nemam naladu hladat pracu, co tam najdem nic sproste peniaze ma stastnym neurobia. Chcem mat sex ale zo stetkou spat nebudem mam svoju uroven. Neviem preco by som mal za to platit, verim ze som v tom dobry ale dievcata ma skusit nechcu ich problem maju skodu.

Tuto v TN a okoli alebo v BN asi neni normalneho dievcata vygebrene a diskotekove ja nepotrebujem co my daju na hajzloch v pajzli na take ja nie som. Nepijem a nefajcim neznasam to.

Flaarik

Tak ja som si dobrovolne nepockal teda, taketo kraviny tu trepes, chalani to vnimaju inac ako dievcata a to je rozdiel. Ze zlate ked dievcata nevedia ocenit tichost, slusne chovanie, tak jasne ze nic som si neuzil. Bordelovy typ nie som mam svoje pevne zasady.

Lucy.nice

joj chlapci, nebuďte takí depresívni a pesimisti :)
ja som už tiež prekročila druhé desaťročie a bez sexu. a čo už no :) chalani sa divia, veď zle nevyzeráš, tak ako je to možné? normálne, nebudem predsa s niekým spať len preto, aby so to mala z krku :)
a v živote som mala len jediného "frajera", ešte v puberte, odvtedy som sama. som z toho v depke? proste sa snažím veriť tomu, že ma nejaká láska čaká. chalan, ktorému nebude vadiť neskúsenosť a ktorý si nebude chcieť len užiť. keby som tomu neverila, tak asi skočím z mosta :)
podľa mňa je zlaté, že ste si počkali. a správne dievča to dokáže oceniť, verte mi.
treba sa na to pozerať pozitívne, optimisticky a veriť :)
čo sa týka kamarátov, to nie je problém nejakých nájsť :) stačí byť trochu spoločenský.

anders 289

mám 30, ked som bol v tvojom veku, tak som bol tiez v depkách z toho ze som si este nevrzol, vyriesil som to úplne jednoducho, zasiel som do luxusného bordelu a hned som bol zaucený ;), potom som sa uz osmelil a rozbehol, mam uz viac vztahov za sebou, teraz sa nad tým uz len smejem, urob to tak ako ja, tak je to najjednoduhsie

Flaarik

Nemam zadneho kamarata co by ma vypocul riesim to len cez fora ked by mam ani tu nie som. Kazdy len kasle nic nove. Napisem na FB nahodne bar komu hned ma zrusi ze ma nepozna a hotovo. To neni len o dievcati, mne by stacil dobry kamarat ale to je nedostatkove zbozi ked mladez nema konicky ako ja len slopat po piatkoch a podobne

Martinit

Neviem ti poradiť.
Ale viem čo prežívaš som o rok starší ako ty ešte nikdy som nemal priateľku, nároky na ne mám podobné ako ty väčšina z dievča má zneguje že so mnou by bola nuda. Pritom sa dosť často venujem športu skor sa vyžívam v adrenalínových športoch.

Nechávam to plynúť ak sa nájde nejaká ktorá to na mne ocení dá to vedieť (neboj sa je to dosť vidno, keď sa žene zapáčiš)
A to isté by som radil ja tebe

Tie pocity ktoré prežívaš ty viem prekonať.

Flaarik

Druhy bod tiez by som bral ale pri dnesnych dievcatach nemozne su viac na alkohol ako chalani mne pridu. Mat kamarata aspon tiez by potesilo velmi v tomto depresivnom obdobi ale na FB ked napisem nahodne div ze sa nezblaznia, ze kdo im to pise taka je uroven vsade nikdo sa o nic nezaujima a o nikoho.

Martinit

Flaarik, hmmm čo na tvoj stav povedať.

Len sa chcem spýtať 1. či tužíš naozaj len po sexe.
2. Alebo viac tužíš po vzťahu a pocite že ťa niekto miluje?

Na prvú vec slúžia prostitútky.
Z druhého bodu po čase vyplynie bod druhý

Flaarik

na konci roka 2013 predsavzatie ze nebudem panic. za cely 2014 sa nic nestalo take ze by som o ten chorobny stav prisiel. Takze na 2015 zadne predsavzatie si ani nedavam lebo to nema zadnu moc ze by sa to splnilo