Panic - depresia, beznaladovost

Príspevok v téme: Panic - depresia, beznaladovost
Flaarik

Ahoj mam 21 rokov hnusny vek, byt panic mal som o to prist na strednej skole, neni to nic o co by som mal stat. Problem je ze ked som na strednej pocuval tie temy ako mal kdo sex, len to vo mne prehlbovalo totalnu zlobu, k tomu ze ja nemozem mat to co ostatni a to pravidelny sex. Samozrejme cele 4 roky ma len v triede ignorovali nic nove. Vidim to tak ze zomrem ako panic, bezdetny nikdy nezadany, chyba mi v zivote nejake vzrusenie.

Kazdy je zadany len ja nie ako vidim, a to vypadam celkom dobre, vypadam na 15 rokov a mlado dbam o seba. Nechodim na ziadne ozran festivaly, diskoteky ani nic podobne. Chodim do kaviarne restauracie, kde sedim sam ako dement. Ak sa niekdo chce pytat ci mam kamaratov mam ich 0. Mam absolutnu depresiu s toho ze som panic, nemam naladu hladat pracu, co tam najdem nic sproste peniaze ma stastnym neurobia. Chcem mat sex ale zo stetkou spat nebudem mam svoju uroven. Neviem preco by som mal za to platit, verim ze som v tom dobry ale dievcata ma skusit nechcu ich problem maju skodu.

Tuto v TN a okoli alebo v BN asi neni normalneho dievcata vygebrene a diskotekove ja nepotrebujem co my daju na hajzloch v pajzli na take ja nie som. Nepijem a nefajcim neznasam to.

Flaarik

Okrem toho ze mam pracu, stale je to rovnake a to mam 25 rokov, dievca zadna nic s toho vsetko nahovno a leze mi na nervy vsetko, a ty peniaze mne radost nerobia.

Naco prezyvka

No ako Flaarik, zmenilo sa niečo? Ja som tiež panic a mám už svoje roky a tiež som z toho na depku miestami...

Flaarik

Marek zv, ako vidíš toto fórum už ostalo len na ponižovanie, dobre rady zmizli a ochota komunikovať v rámci slušnosti tak isto. Kdo ma problémy tak ich treba ešte zvýšiť.

marek_zv45

loser sa píše s jedným o, pred tým ako začnete niekoho ponižovať naučte sa aspoň gramatiku, dementi....

Flaarik

Ako vzdy reagoval som nauzivatela slovo.g ale ako vzdy napisu sem len provokateri typu Kazatel, ktory nema slusnost chovania. Naco reaguje ked nemam snim zaujem komunikovat. Praca momentalne je ale ja nie som materialisticky ako tu vacsina. Virtualny svet je omnoho lepsi ako ten realny mne pride. Herne komunity vzdy stali za viac ako real. Maximalne sa venujem byciklovaniu prejdem par km, z bodu A do bodu B a idem spatky do A. Knihy su tiez fajn, to je tak vsetko s mojich konickov, najradsej mam fantasy knihy. Pre ludi typu Kazatel a Anjelik poprosim nereagovat na mna, komunikujem s uzivatelom inym len.

Kazatel

Jasne, ze to to miluje, smazi sa vo vlastnej sebalutosti a zivi ju sucitom inych, preco by tu inak bol?
Zeny nenavidia slabochov a luzrov, rozpoznaju ich za par sekund. Je to instinkt, ktory mate vy nezne bestie v sebe, ked podvedome hladate chlapa, ktory vas ochrani.
Ak chce chlap ziskat zenu, najprv musi nieco dokazat, vytvorit si auru vlastnej osobnosti...cize minimalne mat pracu, vlastne byvanie a zaujmy z realneho zivota. Ak niekto nic nerobi, byva u maminky a nezaujma sa ani o hovno z tohto sveta tazko najde pipinu na lyzanie?
Ked niekto povie, ze nie je ochotny sa ani upravit a dobre sa obliect kvoli tomu, aby si vrzol...vlastne spravit preto cokolvek a zaroven pise na fora, ze zufalo tuzi po zene, tak je to damy a pani s prepacenim k...t.

Tento tu je podla mna strateny, ale pre vas ostatnych panicov co ste sa tu objavili:
1. Aura vlastnej osobnosti
2. Vzhlad, vona
3. Stiahnut a nastudovat knihu o baleni, nieco ako Dr.Love

anjelik *

Kazateľ, nemyslím, že existuje niekto, kto by miloval byť looserom. :o) Len je to proste takáto bytosť..ktorej sa nijakým spôsobom nedá pomôcť. jedine si ju adoptovať a uviazať na krk, sám jej nájsť dievča, dotovať ju peniazmi a energiou, lebo on je tu doslova a dopísmena stratený. Ale, bola to jeho vlastná voľba..aj keď nevedomá..jeho šanca. Proste ju len nevyužil a miesto boja zvolil to, čo zvolil..tiež ma veľakrát napadlo, že toto nemôže existovať, že toto musí niekto vymýšľať. :o))) A to sa bežne špecializujem na podivné vzorky mužskej populácie. ;o)

Kazatel

Najprv som myslel ze si hoax, ale tato diskusia ma uz roky. Kazdopadne uz dlho som sa tak nepobavil. Ty si najvacsi traged od dob Shakespeara. Stavim sa, ze si denne honis nad svojou fotkou na ktorej places a popritom vzlykas :-)
Exemplarom jak ty nepomoze ani matka Tereza, pretoze ty milujes byt looser. Takym ako ty by pomohla jedine povinna vojencina (hoci ja som proti armade), tam by si dostal par krat na papulu, nohu by ti rozmliazdil tank a stal by sa z teba chlap. Pretoze momentalne si sracka, nie chlap. Vystudoval si vobec nieco, mas vobec nejaku pracu?
Mam fakt obavu, ze exoti ako ty su vysledkom dnesnej civilizacie, ze muzske plemeno degeneruje na metrosexualov, hipsterov a plackov. Este par generacii a prestaneme sa rozmnozovat.

Rad by som ti este venoval pesnicku:
www.youtube.com

Flaarik

Nemam koho stretavat, zadny les ma nebavi, dovolenky ma nebavia. Takze polka aktivit teda vacsina neni mozna. Nemam skym ist ven a to ma nebavi sameho je to onicem aj tak prejdem sa cez mesto nestane sa nic. Takze si nemam co uzivat. jedine co mam su hry na PC a PS 4 a to je vsetko. Chujoviny typu ze to neni dolezite su onicem