Tetania

Príspevok v téme: Tetania
sisa5

Dlhšie (pol roka) chodím po lekároch. Zvyšoval sa mi tlak a mala som aj chvíľami búšenie srdca (tep 170)sprevádzané závratmi. Nebolo to vždy spolu aj búšenie, tlak, závraty, iba niekedy. Stále ma pobolieva ľavá časť hrudníka, rameno a lopatka. Pred menštruáciou 1-2 dni to bolo horšie. Neskôr sa mi to zhoršovalo v čase ovulácie. Výsledky gynekológie sú negatívne. Vyšetrením štítnej žľazy zistili autoimúnnu tyreoditídu bez liečby. Čo sa týka chrbtice odblokovali mi dva stavce. Neurológ mi predpisuje lieky Myolastan, Guajacuran, Xanax, a dlhodobo Ronal. lieky neužívam. Chodím na akupunktúra a stav sa mi trochu zlepšil. Chcela by som vedieť, či má niekto skúsenosti s tetaniou. Totiž test na tetaniu som mala pozitívny. Lekár mi povedal, že je to narušenie pH v krvi alebo organizme a je potrebné hlboké dýchanie alebo dýchanie do sáčku. Lieky vraj na to nie sú. Aj moje zdravotné problémy môžu byť z toho. Má niekto s touto "chorobou" skúsenosť? Ako sa dá stabilizovať, pripadne odstrániť napr. bylinami, cvičením,...? Pýtala som sa, či by mi pomohol psychológ. Vraj nie. Tlak a tep mám sem tam skákavý, raz vysoko a raz trochu nižšie. Ďakujem
---------------------------
www.zdravie.sk

myis

Ahojte kocky, uz mam vsetko urobene, mozem vylozit nohy a nic nerobit az do Vianoc, he he. Lenka a co ti vsetko robili, moja? Pusto tu bolo, to je pravda

soravia123

zufalka cavesky:)))
no vidis aspon vies na com si a ze je to fakt o psychike a o nervoch...
usudzujem podla toho co si pisala ze teda nic takeho nenasli...
ja ti zelam nech sa to zlepsuje..
u mna je to stale striedave oblacne...raz tak a potom tak...

zufala

Ahoj moja,veru konecne som doma a uzivam si maleho.Manzel s nim zamnou chodil poctivo kazdy den.Ako sa mas?Stale som na vas myslela.Je skoda,ze tu zostalo tak pusto.Asi je vsetkym uz dobre.

zufala

Asi este spim pretoze som ta tu este nevidela,a tak som tvoj odkaz nepochopila III.Dufam,ze je to myslene v dobrom.Co si si myslela a o com si si urobila mienku?Naozaj by ma to velmi zaujimalo.Dakujem.Inac vsetkym prajem dobre ranko.

ttt

No,Lenka len tolko,potvrdilo sa mi,co som si myslela.A to mi staci,vies velmi dobre o co ide.Som velmi rada,ze si sa vcera ozvala.Mam uz svoju mienku.........