Tetania

Príspevok v téme: Tetania
sisa5

Dlhšie (pol roka) chodím po lekároch. Zvyšoval sa mi tlak a mala som aj chvíľami búšenie srdca (tep 170)sprevádzané závratmi. Nebolo to vždy spolu aj búšenie, tlak, závraty, iba niekedy. Stále ma pobolieva ľavá časť hrudníka, rameno a lopatka. Pred menštruáciou 1-2 dni to bolo horšie. Neskôr sa mi to zhoršovalo v čase ovulácie. Výsledky gynekológie sú negatívne. Vyšetrením štítnej žľazy zistili autoimúnnu tyreoditídu bez liečby. Čo sa týka chrbtice odblokovali mi dva stavce. Neurológ mi predpisuje lieky Myolastan, Guajacuran, Xanax, a dlhodobo Ronal. lieky neužívam. Chodím na akupunktúra a stav sa mi trochu zlepšil. Chcela by som vedieť, či má niekto skúsenosti s tetaniou. Totiž test na tetaniu som mala pozitívny. Lekár mi povedal, že je to narušenie pH v krvi alebo organizme a je potrebné hlboké dýchanie alebo dýchanie do sáčku. Lieky vraj na to nie sú. Aj moje zdravotné problémy môžu byť z toho. Má niekto s touto "chorobou" skúsenosť? Ako sa dá stabilizovať, pripadne odstrániť napr. bylinami, cvičením,...? Pýtala som sa, či by mi pomohol psychológ. Vraj nie. Tlak a tep mám sem tam skákavý, raz vysoko a raz trochu nižšie. Ďakujem
---------------------------
www.zdravie.sk

myis

Lenka, mne je celkom fajn, citim sa energicka, ta akupunktura mi pomaha. Cakam dievcatko, moj priatel je v siedmom nebi, lebo chcel mat malu princeznu tak ju aj ma.. Mamina a stary otec adoptovali maleho havinka z utulku a uz sa tesim, ked ho uvidim.. Inak, este k tym cystam, najlepsie je ist za tym doktorom Kukumbergom, on ti urcite povie, co to obnasa podla toho kde sa to nachadza.. Vsak uvidis

zufala

No moja,tie symptomy to som cela ja.Neviem ako je to s tou vodou ale ostatne na mna sedi.Napadalo ma vselico a hlavne sa obavam toho,ze by mi to museli vyoperovat.Po anglicky moc dobre neviem,to je skoda.Bolo by super keby sa dali rozpustit v tele nejakym sposobom.Som rada,ze budes blizsie.Este napis ako ti je a co babo.

myis

Takze zalezi kde je cysta lokalizovana a na co tlaci. Najbeznejsie symtomy su: migrenove bolesti hlavy, nausea, nespavost, dvojite videnie, problemy s chodenim, dychacie tazkosti, straty pamate, tinnitus, zachvaty, zvysena alebo znizena citlivost na svetlo, teplo, zimu, bolest

myis

Lenka, uz mam skoro vsetky veci vo Viedni a tu mam to, co potrebujem, zostanem tu asi do Januara a potom na konci Januara sa prestahujem natrvalo

myis

Vies po anglicky? Je super stranka o tom. V podstate vraj ide o to, kde su tie cysty lokalizovane. Mozu sposobovat symptomy ale aj nie.. Ci su neskodne, to zalezi od miesta kde su lokalizovane

zufala

Ahojte Soravia a myis,rada vas tu vidim.Bola som na ocnom vysetreni,rontgene,CT mozgu,mag.rezonancii,spirometrii,trhali mi nechet,u gynekologicky,EKG,na sono zaludka a pod..Aj krv a moc mam v poriadku,ziadne choroby ani stitna zlaza.Este toho 13.12.07 idem na EKG holter,ktory budem mat na sebe 24 hodin.Budem chodit do denneho sanatoria,mozno mi to pomoze pri tej mojej poruche.Nedalo sa mi z mobilu poslat mail,a tak som sa nevedela dockat kedy pojdem domov a napisem vam.Myis ty uz si prestahovana?A co male,a ako ti je?Dufam,ze lepsie.Drzim palce aj tebe Soravia aby si sa dobre citila.Tie cisty ma stale znervoznuju,az ked mi ten profesor povie,ze to nic nie je,budem kludna.Mame teraz u nas krstnu,tak sa bavime.Vcera ked sme boli vonku,tak som zase mala to blbe videnie.Dnes ma boli hlava ale je to asi zmenou pocasia.Stale dufam,ze mi bude aspon tak ako teraz.Zatial pa.