Tetania

Príspevok v téme: Tetania
sisa5

Dlhšie (pol roka) chodím po lekároch. Zvyšoval sa mi tlak a mala som aj chvíľami búšenie srdca (tep 170)sprevádzané závratmi. Nebolo to vždy spolu aj búšenie, tlak, závraty, iba niekedy. Stále ma pobolieva ľavá časť hrudníka, rameno a lopatka. Pred menštruáciou 1-2 dni to bolo horšie. Neskôr sa mi to zhoršovalo v čase ovulácie. Výsledky gynekológie sú negatívne. Vyšetrením štítnej žľazy zistili autoimúnnu tyreoditídu bez liečby. Čo sa týka chrbtice odblokovali mi dva stavce. Neurológ mi predpisuje lieky Myolastan, Guajacuran, Xanax, a dlhodobo Ronal. lieky neužívam. Chodím na akupunktúra a stav sa mi trochu zlepšil. Chcela by som vedieť, či má niekto skúsenosti s tetaniou. Totiž test na tetaniu som mala pozitívny. Lekár mi povedal, že je to narušenie pH v krvi alebo organizme a je potrebné hlboké dýchanie alebo dýchanie do sáčku. Lieky vraj na to nie sú. Aj moje zdravotné problémy môžu byť z toho. Má niekto s touto "chorobou" skúsenosť? Ako sa dá stabilizovať, pripadne odstrániť napr. bylinami, cvičením,...? Pýtala som sa, či by mi pomohol psychológ. Vraj nie. Tlak a tep mám sem tam skákavý, raz vysoko a raz trochu nižšie. Ďakujem
---------------------------
www.zdravie.sk

[zruseny12]

tak idem obcas sa tu mrknem,ale vcera sme sa dohodli na niecom chces vymenovat ako mi bolo,kym som sa nezacala liecit doplnkami?atd.pamatas ako sme sa vcera bavili?chcela si vediet...nieco a slubila som ti,ze dnes ti to napisem...tak to chcem splnit...

[zruseny12]

..............:0)))))...uz nesijem,lebo sa neoplati,ale chcem platat monterky druhovi a chcela som usit suknicky pre netere na teplo,lebo mam zbytky latky,ale sak ani nie je teplo....inak uz nesijem,lebo sa neoplati sit,sak to vies sama...ja si aj objednavam oblecenie....a pletiem/sice uz teraz nie,odkedy mam tetaniu,vsetko ma boli pri pleteni/ale obcas si este k tomu sadnem....co ty porabas?

[zruseny12]

no vidis vsade to robia inak,asi zalezi na co sa clovek stazuje...lebo mne pisal neurolog ze motoriku mam ok...ja som skor bola potuhnuta atd.

icka

esther:EMG sa robí tak ,že na hlavu ti dajú takú čiapku ako keď v kaderníctve robia melír.Do tých dierok idú drôtiky a to je všetko napojené na počítač.A tam sa dá zistiť ako pracuje modzog,či nemáš nejaký nález.Mne sa na tom potvrdila tetánia.A zober si so sebou hrebeň,lebo budeš strapatá a budeš mať mokré vlasy.