Partner na urovni - skúsenosti ?

Soli

Ženy plačú že na zoznamkách nie sú normálni muži.
Muži plačú že na zoznamkách nie sú normálne ženy.

Kde je potom pravda ? Ja tomu nechápem.
Toto je normálne téma na diplomovú prácu...

A posteriori

Profil, poplatok je v poriadku. Ak clovek oznámi, ze nema záujem predlžovať, nie je problém. Ja vnimam iný problém. Prevažne ženatí alebo inak zadaní muzi. Mnoho mužov bez fotografii, ak su fotografie, tak casto aj "z vojny", neaktuálne, nereálne. Prichádzajú fotky a dokonca spravy od mužov, ktori tam uz roky nie su, iba tam nechali profil. Niektorí muzi naopak bývajú na týchto zoznamkach realne aj desať rokov a maju permanentný prísun, nechcem byt hrubá... sexu. Myslim si, ze pre normálnu zenu, zoznamka nie je riešenie. Rozumiem, ze nechodíme do baru a mame malo príležitosti. Zoznamka mi napriek tomu niekedy príde ako neprevzatie vlastnej zodpovednosti... schudnem dovtedy... tiež pošlem tri roky starú fotku... nezdá sa mi, ze to funguje. Myslim, ze funguje "nakopnúť sa" a postaviť zoči-voči realite života, zoči-voči muzom, ktorých denne stretávam. Schudnúť, športovať, citat, vzdelávať sa v osobnom rozvoji, pekne sa obliecť, učesat, vziať bicykel, psika a vyjsť von medzi ludi... dať sa vsanc dnes, taka aká som... a vnímať reálnych mužov okolo seba... namiesto hodín a hodín s nejakou fikciou na internete. Neviem, ci som ti pomohla. Ale za tych 70 EUR by som si kúpila korčule, "náhodila sa" a aspon každý tretí deň "vypadla" medzi ludi... von... Príležitosti sa casom budu ukazovať... a pokojne aj sama... aj osameli muzi casto "behajú" niekde okolo rieky a su na úplne inej "úrovni" ako na zoznamkach... Prajem ti, aby si stretla príbuznú dušu...

David719

Zdravím, každopádne môžem povedať že bez VIP členstva sa v tejto zoznamke nedozviete nič. Takže musíte zaplatiť.

Príde mi to lepšie hlavne v tom že mladšiu generáciu by som tam nehladal, čiže fakt pre pracujúcich ľudí, toto beriem ako obrovské plus. A vhodná je najmä pre ľudí, ktorí si netrúfnu pri osobnom kontakte, plne to chápme, každý sme predsa iný.
Je tam viac vecí na objasnenie, keď som hodil do googlu nejaké rady a odporúčania, našiel som : recenzovo.sk prehľadné popísané jednotlivé kroky aj počas vytvárania profilu, snáď pomôže....

27Paulito27

Aloneman: Presne ako si napísal, ženy tam hľadajú svojho sponzora. Ja som zas po finančnej stránke zahojený, mám svoju firmu, darí sa mi. Len nemám extra čas hľadať ženy, lebo sa venujem svojmu biznisu.

A tak som sa na jednej zaregistroval, ako obyčajný muž, nič výnimočné. Na tej druhej, som sa pochválil už trošku viac, že čo všetko mám. A presne to bolo tak, ako píšeš ;) Písali samé od seba skôr tam, keď videli, že sa môžu mať dobre.

Aloneman

Žiadné zoznamky nemajú zmysel, teda nie pre ženy, ale pre mužov. Chudobných a neatraktívnych mužov. Ženy tu tak ako aj inde len hľadajú svojho sponzora, vďaka ktorému budú mať luxusný život bez pohnutia prsta.

Ja som nikdy nepatril medzi krásavcov a už vôbec nie medzi boháčov. Dodnes nemám ani len vodičák. Práca je vždy slabo ohodnotená alebo nemám žiadné zamestnanie. Chodím v tom istom oblečení už celé roky. Samozrejme, ženské sa na mňa ani len nepozrú. Ženské rady vyvážajú svoje vznešené rit.e v drahých autách ich partnerov.

alicka87

Videla som neraz v telke ako na podobných zoznamkách ťahali z ľudí peniaze aj keď tam už dávno nechodili a nechceli to využívať, nikdy som sa neregistrovala na také stránky