Dlhodobá vaginálna mykóza

Príspevok v téme: Dlhodobá vaginálna mykóza
TinaMimi11

Ahojte baby,

už asi pol roka v KUSE ma trápi táto pliaga a nedarí sa mi jej zbaviť. Gynekologička mi robila aj testy, no stále predpisuje tie isté lieky dokola, vraj už je to lepšie, no ja žiadnu zmenu necítim. Už som vyskúšala rosalgin, canesten tablety aj krém, Gynazol krém, aj mykomax tabletku a ešte množstvo ďalších "zázračných krémikov",no žiadna zmena, vždy sa mi uľavilo ale nevyliečila som sa. Spodné prádlo nosím len bavlnené a po opraní ho vždy preventívne prežehlím. Neviete mi poradiť ešte niečo ďalšie, a hlavne trvalé? Nemôže byť príčinou aj antikoncepcia? Pretože problém nastal zhruba mesiac po tom, čo som prešla k inej gynekologičke a tá mi zmenila antikoncepciu. ďakujem za vaše rady...

ANGEL-DEMON

lenže dievčence je tu aj otázka, či sa preliečili vaši partneri?
ak nie tak sa necudujte.. a mate tupych doktorov ak vam to nevysvetlili... ked sa preliecite, partner sice nema priznaky-chlapi ich nemaju väčšinou, ale je nakazený... takže po kazdom sexe vas opätovne nakazí.. pokial nezajde k obvodnemu a nepovie co je vo veci aby mu napisal ATB...

MichaelaB.

Baby vsetko co píšete dôverne poznám, vyskúšala som uuuuplne vsetko, liečiteľka mi vždy dala prírodne preparáty a vždy ma poučila že mám držať aspoň 3 mesiace antimykoticku diétu, trvalo mi tri roky kým som to pochopila a zvládla, 4 mesiace som vydržala a to nadšenie je neopísateľne !!! Okrem toho užívam enzymi zo stránky plstyle.sk jediná vec po ktorej sa mi mykózy nezopakujú, okrem toho používam všetky tie známe prírodne produkty z aloe vera. Snáď Vám to aspoň trochu pomôže !

KopaNešťasta

Ahoj aj ja sa veru musím chystať konečne zmeniť gynekologa ... zase to mám a len skloním hlavu a a beriem to tak že hadam to raz odíde len ... aj do penazí to ide veľmi vela keby nezarabam tak že uf... kupim si tiež ten bio krem. :) ... tiež som si kupila ellen tampony probiotika takže hadam raz to porazíme baby .. aj som si vyskúšala koloidné striebro kupiť.... a myslím si že zbytočne vyhodených 15 eur...len mna aj to trápi že napr. som včera pri sexe začala krvacať .. a vždy v mesiaci ja mám špinenie... tak uplne to tam mám dole zle :(

korytnačka77

a ja už som sa bála, že som vadná, ale ako to tu tak čítam, tak vidím, že nie som ani zďaleka jediná. Ja sa toho neviem zbaviť už skoro tri roky. Jediné čoho sa obávam je, že budem mať problém pri otehotnení. Chceli by sme s partnerom už dieťatko, len sa bojím, aby to že sa mi stále objavuje mykóza neovplyvnilo plod, tak to stále odkladám, dokiaľ sa toho nezbavím :(

mony9260

Niekedy je lepšie využiť prípravky BIO ako do nekonečne do seba pchať chémiu, ktorá viac uškodí ako pomôže.. ja som už po čase začala byť imúnna voči liekom a mastičkám, čiže už nezaberali.. až tento krém mi pomohol.. dá sa používať aj ako prevencia a dokonca aj pri samotnej liečbe sa môže použiť, pretože nevplýva na účinky liekov ..

mony9260

Ahojte baby.. ja som sa takto trápila vyše roka a pol.. nebudem to tu opisovať, lebo sa pri tom človeku až rozum zastaví.. u mňa veľa problémov spôsobil stres ale nie obyčajný ale ten podvedomí, ktorí nevnímame a ten robí mnohokrát takého šarapaty.. a samozrejme oslabení organizmus, imunolog však na nič neprišiel a nedal mi liečbu.. až po návšteve liečiteľky, ktorá mi nadiktovala vitamíny, ktoré mi chýbali som sa začala cítim lepšie už po týždni a samozrejme odstránenie podvedomého stresu.. na svrbenie a opuch mi pomohol prípravok Actigel od firmy MultiGyn (je to BIO prípravok).. už po prvom natretí krému som cítila úľavu..

redka

treba tu pliagu liecit celostne nie len na jednom mieste... a treba aj protikvasinkovu dietu... tzn. znizit prijem sacharidov (aj tych v ovoci), ziadna muka, vela zeleniny, zvysit probiotika, vybit candidu doplnkami ako je oreganovy olej, citricidal a pod... podporit imunitu napr cajom lapacho, vilcacora,,,, citajte napr "rng candida"

hidhao

o mykoze by som ti mohla pisat!

3/4 roka kazdy mesiac stale! odkedy som zacala brat HAK! uz ju neberiem 4 mesiace a stale sa mi kazdy mesiac vracia...
teraz mi robila vyter na chlamydie a ureoplazmy a ked to vyjde negativne, tak uz mi ostala len imunologia :/

kikamimi11

a ešte som zabudla, antikoncepciu mi dočasne vysadila, najskôr mi ju teda chcela zmeniť, ale ja som povedala, že si chcem dať chvíľu pauzu.