Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Dlhodobá vaginálna mykóza

Príspevok v téme: Dlhodobá vaginálna mykóza
TinaMimi11

Ahojte baby,

už asi pol roka v KUSE ma trápi táto pliaga a nedarí sa mi jej zbaviť. Gynekologička mi robila aj testy, no stále predpisuje tie isté lieky dokola, vraj už je to lepšie, no ja žiadnu zmenu necítim. Už som vyskúšala rosalgin, canesten tablety aj krém, Gynazol krém, aj mykomax tabletku a ešte množstvo ďalších "zázračných krémikov",no žiadna zmena, vždy sa mi uľavilo ale nevyliečila som sa. Spodné prádlo nosím len bavlnené a po opraní ho vždy preventívne prežehlím. Neviete mi poradiť ešte niečo ďalšie, a hlavne trvalé? Nemôže byť príčinou aj antikoncepcia? Pretože problém nastal zhruba mesiac po tom, čo som prešla k inej gynekologičke a tá mi zmenila antikoncepciu. ďakujem za vaše rady...

slnecnica0014

..idelyn? ten by mi akoze mal pomoct na mykozu??? Skyxma ako to myslis ze telo sa nevie branit. Proti comu by sa malo akoze branit? co mu nedajboze nejako ja sama ublizujem alebo co?

Skyxma

**slnecnica0014**
hmmmm tak asi som sa mýlila. Keď takéto problémy začnú tak to už ide jeden problém za druhým ruka v ruke a už je aj dosť neskoro na ľutovanie sa a treba to začať liečiť. Musíš si uvedomiť, že keďže to začalo zápalom moč. mechúra, tak bude problém v tom že telo sa nevie brániť.

alzbetiena

*čo ti prepísal?-lomexin?* ten je síce antimykotický, ibaže často aj my - ženy ale aj lekári zabúdajú na to prečo vlastne nám tieto mykózy strpčujú život. Prečo nás neustále prenasledujú...*že to nie je len tak* pre nič za nič.

kvetinka777

- bee

idelyn? idelyn nerieši problém tam kde vzniká. On rieši len jeho dôsledky aj to som si nie moc istá či vždy takže ja by som do neho nešla. Treba riešiť tento problém tam kde vzniká...

bee_1

Ahoj, podľa mňa by si mala skusit dlhodobejšie užívať nejaké tablty, ja by som radila idelyn, skus niekolko tyzdnov, treba si kupit vacsie balenie a uzivat ho par tyzdnov skus napriklad na pilulka.sk tam su lacne ale ak chces este lacnejsie tak odporucam -odkaz odstránený-
z tade ja objednavam ked niecoho chcem viac aby som mala aj zlavu :)

slnecnica0014

...dievcata citim sa jak keby som bola pubertacka..ked mi taketo veci unikaju...v zivote som nemala problemy s mykozou ani ziadne take zenske problemy...ibaze tuto jar ma zacal trapit zapal mocoveho mechura a odvtedy sa trapim aj s mykozou a neviem sa z toho dostat nejako.....

Skyxma

**angel**
ale tak snáď toto už ženy vedia, snáď aj vedia, čo je mnohokrát dôvodom, že mykóza vzniká a dokonca opakovane, alebo sa mýlim? myslíš, že máloktorá vie, kde je problém a ešte menej žien vie ako ho riešiť?