Dlhodobá vaginálna mykóza

Príspevok v téme: Dlhodobá vaginálna mykóza
TinaMimi11

Ahojte baby,

už asi pol roka v KUSE ma trápi táto pliaga a nedarí sa mi jej zbaviť. Gynekologička mi robila aj testy, no stále predpisuje tie isté lieky dokola, vraj už je to lepšie, no ja žiadnu zmenu necítim. Už som vyskúšala rosalgin, canesten tablety aj krém, Gynazol krém, aj mykomax tabletku a ešte množstvo ďalších "zázračných krémikov",no žiadna zmena, vždy sa mi uľavilo ale nevyliečila som sa. Spodné prádlo nosím len bavlnené a po opraní ho vždy preventívne prežehlím. Neviete mi poradiť ešte niečo ďalšie, a hlavne trvalé? Nemôže byť príčinou aj antikoncepcia? Pretože problém nastal zhruba mesiac po tom, čo som prešla k inej gynekologičke a tá mi zmenila antikoncepciu. ďakujem za vaše rady...

vierocka66

gabona, keď žena nechce mať takéto problémy tak v prvom rade imunitu a obranyschopnosť musí mať na poriadku. Keď má tú OK, tak potom nie sú potrebné ani takéto "ochrany" po bazéne ;) máloktorá žena si zrejme uvedomuje prečo mykóza vzniká

Canesten

mykoza je velmi neprijemna zalezitost, treba ju preliecit poriadne a co najrychlejsie, kym sa tak velmi nerozsiri, vyborny je Canesten - -odkaz odstránený- , sama s nim mam perfektnu skusenost, tableta je velmi prakticka a ucinna, ale pouzila som aj krem pre istotu, ktory je vhodny aj pre partnera

gabona1

Veľmi kvalitný je na mykózu Vagilact, treba mať doma po ruke a dať vždy pri prvom svrbení. Alebo ja aj preventívne, ked som po bazénoch.

alzbetiena

*KiaraL* nápodobne tiež som si toho s mykózou užila. Už keď som mala toho plné zuby tak som začala pátrať prečo sa jej neviem zbaviť, kde je problém, že sa mi neustále vracia a potom mi došlo, že všetko to má súvis s imunitou.

paulita

mjanik a ty vieš vôbec ako sa žena s mykózou cíti? Vieš čo prežíva, keď ju má? Vieš aké je to nepríjemné? Aké náročné je skúšať všetko možné od výmyslu sveta, dúfať, že sa polepší a pritom žiadne výsledky neprichádzajú? Akupunktúra nie je v tomto prípade riešením problému.

5Petusik55

Napíšte ak chcete poradiť, jedná sa o prírodné a certifikované produkty. Sama s tým mám sksesnosť :) mail petronela.szaboova@gmail.com

KiaraL

S mykozami som si prezila peklo. Často sa mi opakovali, nič nepomáhalo, aj ked som hladal rozne pripravky, nejedla som sladké, veľmi prisne som dodrziavala a dodrziavam hygienu, ale problem bol v imunite. Pomohol mi wobenzym

Vikkii

mjanik mam pocit, ze nikdy si si niecim podobnym nepresiel/nepresla..Pretoze toto je vec, z ktorej sa neda vyliecit len tak..mavnutim carovneho prutika. Mykozu treba liecit. Ked sa k cloveku dostane mykoza tak mnohokrat je to najma znak toho, ze imunita je vo velmi zlom stave. A od toho sa treba odvijat.