Rakovina alternativna liecba

Príspevok v téme: Rakovina alternativna liecba
atka 136

Dobry den,chcem sa opytat ci mate osobnu skusenost s liecbou rakoviny alternativnou medicinou to je zmena zivotneho stylu surova stravabez masa a mliecnych vyrobkov detoxikacia posilnenie imunity bratie vit b17,graviola macaci pazur,horke marhulove jadra,vit c,enzymi trypsin chymotrypsin,a ine vyzivove doplnky a vitaminy.Samozrejme bez ozarovania,operacie bez chemosky.Vyliecil sa niekto takymto sposobom?Dakujem Vam za odpovede.

0vecka

2 GoFruit ukludni sa... vieme ze mal rakovinu a tiez vieme ze aml dobre sance na vyliecenie kebyze si nechal ten nador operovat, ale to nespravil a teraz zomrel. Podla mna je to dobra parelela pre zakladatelku aby vedela ako zvyknu dopadnut ti experti co vedia lepsie ako lekari ze ako sa vyliecit. Akoze je pravda ze sa tomu pripadu venovalo viac pozornosti ako si to zasluzilo ale to len kvoli alternativcom ktory spochybnuju to ze sa liecil alternativne (asi preto lebo by sa podla nich urcite vyliecil) a celkovo tu robia bordel

0vecka

2 Euva nemam nespolahlive info... necerpal som z bulvaru... to ze neviem ako sa alternativne liecil neznamena ze nemam pravdu... navyse to sam povedal ze spravil blbost

tu mas napisane ze sa liecil akupunkturou, doplnkami vyzivy a stavami... mylsim ze klasika co sa alternativy okolo rakoviny tyka (az na tu akupunkturu)

akoze presne co jedol sa asi nedozvieme...

inak to ze sa liecil alternativne to vieme naisto....

GoFruit

Nie Ovecka, o to mi neslo. Len vidim ze ste tu vsetci velki odbornici na Steva a jeho druh rakoviny a aj ma chemoterapiu a alternativnu medicinu tak som chcela vediet nieco blizsie. Ale vidim ze vsetci tu len trepete a omielate dokola to iste a nic nove. Takze len dobre spamujete temu pretoze nazov bol iny a nie steve jobs a skodlivost alternativnej liecby. O stevoej rakovine sa pise ze vobec mu nemusela pomoct operacia ani keby mu ju spravili hned vsakze llek. Mohla ale nemusela a to je vec co tu nikto z vas nenapise lebo vsetci tu prezentujete chemoterapiu a operaciu ako maximalne uspesnu a jedinucestu ktorou mal ist. Co tak mat sucit s clovek co uz nezije a mozno spravil blbost a mozno to tak aj chcel? Ja som ho osobne nepoznala a verim ze ani vy tak ako sa vobec opovazujete brat ho do huby a znevazovat ho???? Toto nechapem. Sudite tu a tliachate hovadiny do vetra ako by ste boli odbornici.

Euva

Ovečka je informovaný, ale o Stevovi má len nespoľahlivé informácie. Ako my všetci. Net, bulvár, jpp.

Inak, ísť za liečiteľom, to nie je len vec číselnej hodnoty IQ ale aj vec informovanosti, vôle a použiteľnosti mentálnych schopností na široký život.
Zblízka poznám člena Mensy, ktorý v bežnom živote robí primitívne hovadiny. Má poľahčujúcu okolnosť, je IT.
Ale tento si vyzbieral informácie o lekároch, ktorí mali (majú) nádorovú chorobu - šli za luečiteľom? Zistil, že nie. Že zaťali zuby a vydržali operácie, chemoterapie, ožarovania - aj s ich nežiadúcimi účinkami.

0vecka

2 GoFruit jasne napisem ze takto a takto a ty napises ze no jasne sak tak sa ani nemohol vyliecit lebo ta alternativa je sit... to mal robit takto a takto...

nechce sa mi to vobec hladat ale je to jedno myslim si ze zakladatelka nebude mat pristup k "ucinnejsej" alternativnej liecbe.

inak sam jobs to uznal ze spravil dobru blbost s tou alternativou :

www.telegraph.co.uk

Mima.89

áno napíš, a niektorí ľudia sú tak hlúpi že to aj tak vyskúšajú tiež a dopadnú ako on. ;) ľudská hlúposť naozaj nemá hraníc, najlepšie keď prídu pacienti po pol roku alternatívnej "liečby" s metastázami k lekárovi aby urobil nejaký zázrak.

Mima.89

zrejme chcel urobiť dieru do sveta aj tým že sa vylieči alterantívnou "medicínou"... nikto nie je neomylný no v takomto prípade urobiť tak závažnú chybu.. stálo ho to život tak isto ako ostatných ktorí vymenia návštevy lekára za návštevy šarlatána ktorý by ho mal navštíviť tiež, len iné oddelenie.

Euva

Steve Jobs mal určite doť peňazí.
Ostatné je otázne. Neviete isto, aký histologický typ mal, aké boli ďalšie parametre, ako rýchlo to postupovalo .. nevieme skoro nič.
Aj výraz neuroendokrinný nádor je široký pojem. Množina, ktorá má kvantum podmnožín.
Viete niekto naisto, že chodil k liečiteľovi?
Nevieme skoro nič, nemôžeme posudzovať jeho chorobu. !!!

Na niečo je Steve Jobs dobrý príklad. Na tvrdenia, že už sú vyspelejšie lieky, ale farmafirmy ich taja, aby ešte prosperovali z tých, čo už sú .. a podobný blábol (inak, neuveriteľná hovadina). Steve by si kúpil aj najnajdrahšiu liečbu s reálnou šancou. Keby bola k dispozícii.