tehotenstvo?

Príspevok v téme: tehotenstvo?
veronika123

Ahojte, menstruacia mi meska uz dva tyzdne, pichli mi vyvolavacku, ale este stale som to nedostala. Tri tehotenske testy mi ukazali negativny vysledok. Bola som aj na gynekologii, kde ma lekarka vysetrila len prstami a premackanim brucha, skonstatovala, ze tehotna nie som. Asi koncom marca som mala posledny styk s ex-priatelom, odvtedy som menstruaciu dostala dvakrat, to by uz zrejme zistila, ci som alebo nie som tehotna, nie? Lebo niektore zeny aj menstruuju a cakaju babo. Moze to zistit len prehmatanim prstami? Uistujem sa tym, ze od marca by to bol uz 7 tyzden tehotenstva, to by mi snad zistila, nie? Aj tri testy by to ukazali. A po akej dobe vie lekar zistit tehotenstvo? Teda po pohlavnom styku myslim. Dakujem.

janush2210

Ahojte vcera som mala prvy krat sex a nechranila som sa ... v nedelu mam dpstat menstruaciu aka je sanca ze mozem byt tehotna??....hm aj ked priatel pri dosiahnuti orgasmu striakl mimo mna... pls poradte mi

sas

menstruaciu som dostala normalne na cas, ale od vtedy mavam sem tam krv na nohavickach, prosim poradte mi, co to moze byt?

mya24

tygrik aj ja som v UK tehotna v 5. mes a uz som 2 x mala chripku a nos mam zapchaty skoro stale..nic ine ti tu nedaju iba paracetamol..aj ja sa bojim ci to nebude mat vplyv na babatko..daj vediet ak budes mat nieco nove..

tigrik2508

No ved som tu bola u GP 2x...a ze vraj mam len vydrzat a prejde to same...volala som dnes na Slovensko aj svojmu lekarovi, dal mi nejaky zoznam liekov, co mozem aj v tehotenstve, no tu sa na mna v lekarni pozerali ako na blazna...a tak sa parim, potim, pijem cajiky, mediky a snad to prejde a vsetko bude v pohode..drzte palce

tigrik2508

Ahojte. Som asi v siestom tyzdni tehotenstva a zijem v Uk. Mam silny kasel a uplne zavalene nosne dutiny, no tu mi nic nechcu dat...iba paracetamol...chcela by som sa spytat, ci ma niekto skusenosti s chripkou v tehotenstve a ako to moze ovplyvnit moje dietatko?

evička

Nie som si istá, či nie som tehotná. Beriem hormonálku a gynekologička tvrdila, že sa to ešte nedá zistiť. Povedala, že ak nedostanem menštruáciu alebo bude slabá, má prísť za ňou. V ten deň som si robila tehotenský. Bol negatívny. Lenže menštuáciu som mala slabšiu ako inokedy. Poraďte!

kurka

AHOJTE PROSIM VAS JA POTREBUJEM NAZOR.ASI PRED MESIACOM SOM PRESTALA BRAT HAK,NA TO SOM DOSTALA MENSTRUUCIU,KTORA SKONCILA V STREDU A S PRIATELOM SOM BOLA HNED NA TO V SOBOTU A MALI SME NECHRANENY POHLAVNY STYK, ALE BOL TROSKU V PODNAPITOM STAVE,NO VRAVEL ZE SA DO MNA NE...ALE AJ TAK SI NEBOL ISTY NA 100%KOLI TEJ NEISTOTE SOM SLA A KUPILA SOM SI TABLETKU PO,DALA SOM SI JU PO 38 HOD.OD TEJ SOBOTY MA BOLI V PODBRUSKU,INAK ZIADNME INE PRIZNAKY NEMAM-ZATIAL.PROSIM VAS MOHLA BY SOM CAKAT BABY?DAKUJEM