Intímny život a prsia partnerky

Príspevok v téme: Intímny život a prsia partnerky
Ondrej_333

Tento problém asi patrí do kategórie psychické problémy, ale dal som ho radšej sem.
Žijem s priateľkou už šiesty rok a predtým som bol viac ako 10 rokov ženatý. To uvádzam preto, aby bolo jasné že v intímnom živote nie som žiaden nováčik. S týmto som sa ale nestretol a to som preliezol všetky možné diskusné fóra. O čo vlastne ide?
Partnerka nenávidí svoje prsia a neznáša pohľad, dotyky, hladenie, alebo bozkávanie na ne a to nielen odo mňa, ale aj od seba samej. Pritom je to kus zrelej peknej baby, prsia má č.3 a na jej vek jej ešte pekne držia formu. Tak isto s milovaním nemáme žiadny problém, len sa jej predtým, alebo pri ňom nesmiem nielen dotknúť pŕs, ale ani o nich ani hovoriť - inak by bolo hneď po sexe. X-krát som jej hovoril, že má krásne prsia, že sa mi páčia a že tento stav ťažko znášam - bohužial bezvýsledne. Snažil som sa z nej nejako vytiahnúť dôvod prečo má tento problém, či ju prsia nebolia, tvrdí že nevie dôvod, že necíti nijaké problémy, len nevie zniesť žiaden dotyk na prsia a nevie si s tým pomôcť.
Jednoducho je psychicky zablokovaná, čo by možno poriešil psychológ, ale o tom nechce ani počuť.
Nejako to ale vyriešiť musíme, lebo obidvaja cítime, že nás tento problém začína rozdeľovať
Stretol sa s tým už niekto, prípadne ste natrafili na podobný problém na inom fóre?
Za rady typu "tak sa jej pŕs nedotýkaj" vopred ďakujem, to nič nerieši.

geopardica

Ahoj Ondrej,mohla predtym prezit nejaku zlu skusenost s nimi-napr.niekto sa jej vysmieval,obtazoval.... lebo ked ti hovori,ze ju vobec nebolia,tak neviem aky problem by bol...Najlepsie,keby si sa s nou vklude porozpraval,aby ti vysvetlila,preco je to tak....dovod predsa byt musi. A v intimite,je to predsa dolezite,ked sa im muz moze venovat.

Ondrej_333

Prsia sú jej problém odjakživa. Iné časi tela sú úplne v pohode - určite viem na čo narážaš - všade inde dotyky vníma ako príjemné. Predomnou mala len jedného partnera - to isté, chyba teda asi vo mne nebude. V mužzkom tele by sa určite dobre necítila, nie je to typ "mužatky" a to by aj na prsia iných žien nehovorila "fuj". Nechápem to a nikde nevidím nijakú logiku, alebo súvislosť s niečim, prečo tak musí jednať. To musí, podčiarkujem, lebo ona tvrdí, že to nevie ovládať.

brumtelles

hm... je to zvlastne, fakt. nema problem aj s inymi castami svojho zenskeho tela? necitila by sa napr. lepsie v muzskom tele? a je to tak u nej odnepameti? vzdy neznasala dotyk svojich prs, aj ked bola mlada?