Intímny život a prsia partnerky

Príspevok v téme: Intímny život a prsia partnerky
Ondrej_333

Tento problém asi patrí do kategórie psychické problémy, ale dal som ho radšej sem.
Žijem s priateľkou už šiesty rok a predtým som bol viac ako 10 rokov ženatý. To uvádzam preto, aby bolo jasné že v intímnom živote nie som žiaden nováčik. S týmto som sa ale nestretol a to som preliezol všetky možné diskusné fóra. O čo vlastne ide?
Partnerka nenávidí svoje prsia a neznáša pohľad, dotyky, hladenie, alebo bozkávanie na ne a to nielen odo mňa, ale aj od seba samej. Pritom je to kus zrelej peknej baby, prsia má č.3 a na jej vek jej ešte pekne držia formu. Tak isto s milovaním nemáme žiadny problém, len sa jej predtým, alebo pri ňom nesmiem nielen dotknúť pŕs, ale ani o nich ani hovoriť - inak by bolo hneď po sexe. X-krát som jej hovoril, že má krásne prsia, že sa mi páčia a že tento stav ťažko znášam - bohužial bezvýsledne. Snažil som sa z nej nejako vytiahnúť dôvod prečo má tento problém, či ju prsia nebolia, tvrdí že nevie dôvod, že necíti nijaké problémy, len nevie zniesť žiaden dotyk na prsia a nevie si s tým pomôcť.
Jednoducho je psychicky zablokovaná, čo by možno poriešil psychológ, ale o tom nechce ani počuť.
Nejako to ale vyriešiť musíme, lebo obidvaja cítime, že nás tento problém začína rozdeľovať
Stretol sa s tým už niekto, prípadne ste natrafili na podobný problém na inom fóre?
Za rady typu "tak sa jej pŕs nedotýkaj" vopred ďakujem, to nič nerieši.

Ondrej_333

Geopardica, Iveta, ďakujem za snahu pomôcť a poradiť. Tú anorexiu preverím, ale nezá sa mi pravdepodobná. Vidím, že to vnímate podobne, ako ja. Toto je problém hlavy a nie pŕs. Mám ju rád, je to inak výborná baba a nechcem nič radikálne a necitlivo riešiť.
Veľa krát som jej hovoril, nech si sama povie, čo by jej pomohlo prekonať tento problém a ja jej v tom, koľko budem vedieť pomôžem. Bohužiaľ sama nevie ako na to a pomoc odborníka odmieta.
A ja už začínam cítiť, že 6 rokov trpezlivosti je už aj na mňa dosť.

Žužová, máš partnera? Ak áno, čo na to hovorí? Ak nie, môže ti to byť teraz jedno, ale vydrž, problém ťa dobehne ...

snowwitch

Skus to na nu v noci keď bude spat a bude uvolnena. Nezobud ju, dotykaj sa jej prs tak aby jej to bolo prijemne. Podvedomie robi divy. Najlepšie vo fáze keď sa jej sniva, tzv fáze REM. Zistis to podla toho že oči jej behaju rýchlo doprava dolava.

brumtelles

moja byvala priatelka tiez neznasala ked som sa jej dotykal prs ale u nej to bolo sposobene tym, ze sa hanbila za to, ze ich ma velmi male. aj ked mne to nevadilo, ona sa s tym nedokazala zmierit. teraz ma silikony, ale ja uz som stastne zenaty s inou :)).
radil by som psychologa ktory robi hypnozu. to by bolo najrychlejsie a najistejsie ako zistit co je vo veci.

Žužova

Hm zvláštne,taký istý problém ako ma tvoja priatelka mam aj ja ,síce nemám tak objemné prsia,teda dajme tomu že žiadne :D ale tiež neznašam dotyk y a všetko okolo...ale neporadím ti z čoho vzniká ten odpor lebo to tak isto neviem. Takže som zvedavá na čo prídete hihi:) ...

Iveta Michael

nemala sklony k anorexiii niekedy? lebo tie majú odpor k vlastným prsiam a úplne všetkému čo je len o trošku väčšie ako by si želali mať..

ak by som to porovnala zo sebou napr. ja mám výšku 1,71 a vážim momentálne 62kg čo je viac ako som bola zvyknutá a tiež sa mi nepáči veľkosť pŕs č.3(mávala som 2) hoci to pre mnohých vôbec nie je veľká miera..môjho partnera sa zvyknem pýtať či ich mám veľké,objemné atď. on mi vždy povie že vôbec ale mne napr. vôbec neprekáža ak ma po nich hlad,dokonca sa mi stáva že zaspí tak že ma zboku pridržiava :)

takže neviem,ako to musí vnímať ona ale podľa môjho názoru tam je ukrytý nejaký odpor k niečomu ženskému snáď,no neviem to na 100% ten psychológ by to zistil veľmi rýchlo a je škoda že za ním nejde,on by jej pomohol prekonať to

geopardica

Ondrej,viem ze je tot dost citlivy problem tvojej partnerky,ale keby som videla zaujem u mojho partnera,ze to chce riesit spolu so mnou,pretoze mu na mne zalezi,by som nevahala....
Poznam pripad,tiez jednej baby co ju niekto v detstve obtazoval,vydala sa,ma deti. Tie zazitky jej ostali aj v manzelstve, nemala chut na sex,manzel to s nou neriesil,nepomohol jej sa z toho dostat a hladal si sex inde. To len uvadzam priklad.

geopardica

Vidis,takze vies preco je tomu tak. No zalezi na nej,mala by sa rozhodnut robit s tym nieco,hlavne koli sebe a tebe ;-) vies,mala by brat ohlad na teba,tolerujes jej to,len dokedy...ty to pocitujes ako handicap. Nenut ju do toho,verim a chapem ako sa citis... a ozaj ma teraz napadlo,pisal ze o psychologovi nechce ani pocut a ako to mieni riesit vo vztahu k sebe a voci tebe? Povedala ti?

Ondrej_333

Ahoj Geopardica
Toto všetko som s ňou preberal x-krát, nie som typ muža, ktorý má problém hovoriť o intímnych veciach. Tvrdí, že na nič také sa nepamätá. Tiež som jej hovoril, že nič sa nedeje bez príčiny a že mohla byť v útlom detstve obťažovaná a už si to nepamätá a zostala jej len táto trauma. Psychológ by možno vedel, ako sa k príčine dopracovať, ale o tom nechce ani počuť. Pod tvoju poslednú vetu sa plne podpisujem a veľmi mi vadí, že to tak robiť nemôžem.