Intímny život a prsia partnerky

Príspevok v téme: Intímny život a prsia partnerky
Ondrej_333

Tento problém asi patrí do kategórie psychické problémy, ale dal som ho radšej sem.
Žijem s priateľkou už šiesty rok a predtým som bol viac ako 10 rokov ženatý. To uvádzam preto, aby bolo jasné že v intímnom živote nie som žiaden nováčik. S týmto som sa ale nestretol a to som preliezol všetky možné diskusné fóra. O čo vlastne ide?
Partnerka nenávidí svoje prsia a neznáša pohľad, dotyky, hladenie, alebo bozkávanie na ne a to nielen odo mňa, ale aj od seba samej. Pritom je to kus zrelej peknej baby, prsia má č.3 a na jej vek jej ešte pekne držia formu. Tak isto s milovaním nemáme žiadny problém, len sa jej predtým, alebo pri ňom nesmiem nielen dotknúť pŕs, ale ani o nich ani hovoriť - inak by bolo hneď po sexe. X-krát som jej hovoril, že má krásne prsia, že sa mi páčia a že tento stav ťažko znášam - bohužial bezvýsledne. Snažil som sa z nej nejako vytiahnúť dôvod prečo má tento problém, či ju prsia nebolia, tvrdí že nevie dôvod, že necíti nijaké problémy, len nevie zniesť žiaden dotyk na prsia a nevie si s tým pomôcť.
Jednoducho je psychicky zablokovaná, čo by možno poriešil psychológ, ale o tom nechce ani počuť.
Nejako to ale vyriešiť musíme, lebo obidvaja cítime, že nás tento problém začína rozdeľovať
Stretol sa s tým už niekto, prípadne ste natrafili na podobný problém na inom fóre?
Za rady typu "tak sa jej pŕs nedotýkaj" vopred ďakujem, to nič nerieši.

uuleuskauu

Tak potom asi vzhladom na to, ze je velmi dobre prírodou obdarena tam hore, asi mavala v puberte problemy, ze ju kadejaki u c h y l a c i cudzi na ulici chytali za prsia a ma z toho blok v psychike a taky komplex, ze by jej to pripominalo tie nestastne situacie. Tiez to maju zeny s peknymi vysportovanymi zadkami, ktore na ulici cudzi
u c h y l a c i chytaju za r i t e a potom sa im to vryje do pamäte, pride im to totalne u c h y l n e a neznesu uz chytanie za
r i t ani od vlastneho partnera, lebo im to pripomina tu zlu situaciu. Nepracovala ako casnicka alebo barmanka niekedy? Nebrigadovala tak popri vysokej skole? Lebo v takej neprijemnej a zlej robote este ona musi byt ta na r a d o d a j k u sa hrajuca, co sa primitivne a
d e b i l n e usmieva na z a s r a t y c h u c h y l o v v zmysle "nas zakaznik - nas pan" a keby sa nedala obchytat, tak by na nu naintrigovali, navymyslali u c h y l n e zakaznicke s v i n e kadeco, stratila by dolezitu brigadu popri vysokej skole, ktora ju zivi... asi tak. Toto moze byt pricinou. Ze sa jej tam na najkrajsej casti tela dotykali cudzi u c h y l a c i a tvoje dotyky v nej vyvolavaju spomienky na zlé casy. Nechce v intimnych chvilach spominat na take veci. Neporiesis to a neporiesi to ani psycholog. Lebo toto je dan za krasu, ktoru plati nielen ona. Ale aj vela inych peknych zien. Uz to budes musiet nechat tak a nedotykat sa jej tam. Ked vidis, ze pri urcitych veciach pri sexe trpi, tak ju netlac do tych veci. Spomienky na nieco zle sa z hlavy vymazat nedaju.

LogikaNepusti

No ja tiez mam taky problem. Nemam rada pohlad na svoje prsia a neznasam ked sa ich priatel dotyka, nebodaj bozkava. Absolutne sa mi to nepaci a necitim sa prijemne. Ale dovolim mu to pretoze je to moj priatel a vidim na nom ze jemu sa to paci a ked niekoho milujeme tak sa prenho musime v niecom aj obetovat.. veď zily mi to netrha ale je to naozaj hrozný pocit. Priatel to tusi a preto to nerobi dlho :D

Iveta Michael

doubledog

inak v tom má pravdu,dnes musí byť človek naozaj opatrný a prezieravý kým sa niekomu vydá do rúk ..

Ondrej_333

Doubledog, ak chcem o niečom začať vôbec uvažovať, musím aspoň približne vedieť o čo ide. A ja ti môžem úprimne povedať, že nemám tušenia o čom hovoríš.
Okolo nás je toľko všelijakých "liečiteľov, naprávačov, siekt a rôznych poblúznencov", že by ma ani nenapadlo na niečo dopredu povedať áno.

Iveta Michael

Ondrej_333

prepáč teda,ale podľa tvojich reakciií a popisu na otázky užívateľov to tak vyznieva..

že ona nevie prečo..? to snáď nemyslíš vážne,však? podľa mňsa to vie ale nechce ti to povedať a mne sa to osobne nepáči,aký vzťah to má vlastne ona k tebe ..hm?

doubledog

kto a kde to robi, je teraz druhorade.

podstatna je skor motivacia klienta - chce tvoja priatelka vstupit do terapie? chce si ten svoj problem riesit?
alebo to ty chces, aby to urobila?

ak si to vyriesite, dam ti kludne kontakt na terapeuta, co sa tomu venuje, alebo ta vie niekam odporucit.

Ondrej_333

Iveta, prečítaj si svoj príspevok dnes o 16:18. Hovoríš o jej reakcii na dikusiu, že je neadekvátna a neúprimná ... To sa dá ako zistiť, keď nič nenapísala?

Doubledog, no dobre, ale kto a kde takú terapiu robí?

doubledog

to je proste druh liecebnej terapie, kde sa pracuje priamo s telom, namiesto toho, aby sa pracovalo iba s tym, co klient hovori (ako je to casto bezne)