Silikónové prsia - MUDr. Červeň

Príspevok v téme: Silikónové prsia - MUDr. Červeň
kordelia22

Ahojte.. viem, že je tu téma silikonove prsia, kde je milion prispevkov, no tam sa pise o vselijakych doktoroch, mna by zaujimal nazor dievcat, ktoré boli u doktora Červeňa. V piatok mam termin konzultacie, operacia neviem kedy bude .. mozno este tento rok, mozno buduci .. mne je to v podstate jedno, aspon si este nasetrim :) chcela by som vediet cely priebeh, kolko tyzdnov trva zotavenie, ako dlho nemozem pracovat, sportovat, ci to velmi boli a ci to nikto z vas neolutoval :) z coho pozostava predoperacne ? za akykolvek nazor ci prispevok vopred velmi pekne dakujem ..

lauritania

kordelia

v pohode ;) , nič sa nedeje , už som dnes vklude . mne tak isto povedal , že to budu väčšie C-čky , take 3,5-ky .

joj , nech to už mame za sebou !

kordelia22

lauritania:

jooj prepáč ! ja som to nechcela !! fakt ... ja len fest rozmyslam, ako tych 410 ml bude vyzerat na mne ! ale ja som hned povedala dokimu, ze nechcem bomby ! on mi chcel dat az 450 ml a nakoniec povedal ze 410 ml budu akurat ... ze to bude väcsie C-cko.. :) neviem co povedal tebe .. ale chod do toho urcite ! ja som ta nechcela vobec znepokojit !! :(

Luky2112

Peta79
Dnes som bola na odber a nepotrebovala som moc..dakujem ;)

Nashley
uz som to obvolala,mozu byt najviac stare mesiac ale idealne je dva tyzdne :) dakujem

peta79

Luky2112
No ja som moč neniesla k Dr., len mi zobrali krv podľa pokynov na letáku z ordinácie...Keď boli výsledky,išla som s nimi na interné vyšetrenie. Toť vsio :-)

lauritania

kordelia

vieš o tom že si mi dala chrobaka do hlavy ? a teraz som v strese či nebudu velke ???? mám týžden pred opkou a začínam cúvať s velkosťou .....

lauritania

ahoj kordelia - nebojim sa že budu velké , vôbec .. základ mám asi taký že prázdne dvojky .... red rokom som bola na uprave , na mastopexii , tak po uprave su fajn , krásne ale malinke .... nechcel mi vtedy robiť naraz upravu aj implantaty ..
dakujem a taktiež držím palce !