Silikónové prsia - MUDr. Červeň

Príspevok v téme: Silikónové prsia - MUDr. Červeň
kordelia22

Ahojte.. viem, že je tu téma silikonove prsia, kde je milion prispevkov, no tam sa pise o vselijakych doktoroch, mna by zaujimal nazor dievcat, ktoré boli u doktora Červeňa. V piatok mam termin konzultacie, operacia neviem kedy bude .. mozno este tento rok, mozno buduci .. mne je to v podstate jedno, aspon si este nasetrim :) chcela by som vediet cely priebeh, kolko tyzdnov trva zotavenie, ako dlho nemozem pracovat, sportovat, ci to velmi boli a ci to nikto z vas neolutoval :) z coho pozostava predoperacne ? za akykolvek nazor ci prispevok vopred velmi pekne dakujem ..

Baby12345

Jajakarinka no ten prach asi ano ... Ja som sa tiež bála ale ked som sa prebudila z narkozi tak mi na začiatku bola strašná zima potom som cítila trosku tlak a tu svalovku ja som ani žiadne lieky na bolesť doma nebrala ... Zas baba čo ležala vedľa mna tak ju to bolelo ze ako keby na nej slon ležal ...neviem ale ja to prežívam úplne super a tiež som sa bála brutálne bolesti a uplna pohoda ...Tu podprdu si už možem zložiť na 1 hodinku 2 ... Tak sa obzerá ma podľa mna mohli byt aj väčšie ...preto tie čo sa bojíte veľkosti tak sa nebojte radšej väčšie ako menšie ... :)

jajakarinka

Baby12345.....odpadnem ty mas asi posunuty ten prach citlivosti ci ako sa to povie:-) ja tiez idem k dr. Cervenovi inde by som nesla:-) vvyskovo sme rovnake:-) tak super ze to tak zvladas :-)

Baby12345

Ahojte ja som bola 26.2 a musím povedať ze mna to vôbec nebolelo po opke jedine čo som cítila bola svalovka ale inak v poho mám 410 ml anatomicke už som ich aj videla na kontrole vyzerá to super pri mojej výške 160cm som myslela ze to bude veľké ale keby som mohla tak si dám kľudne aj väčšie ešte stále nosím tu podprdu sťahovaciu... Takze tie čo sa bojíte tak sa nebojte a držím palce tým Mudr Červena je úplne super aj sestričky všetci sú tam milý tak držím palce:)

jajakarinka

Secret021......ahoj skus pozriet na tej inej teme silikonove prsia tam je okolo 92300 prispevkou a nedavno tam o tom kocky pisali skus tam pozriet

secret021

Prosim vas,ma niektora skusenost s takym pocitom po zvacsovani prs,akoby zblnkania v prsniku?Dakujem za odpoved....

lauritania

kordelia

dakujem :-)
od opky beriem tabletky na spanie Stillnox , inak by som nezaspala .....
ale aj tak sa v noci 2 x zobudim , musim poprechadzať , ale zas si lahnem a zaspim ...

kordelia22

lauritania:

jeej tak to je perfektné ! zvládla si to uplne super ! teším sa s tebou a tíško závidim - samozrejme v dobrom - že už to máš za sebou !! :) už sa to bude len a len zlepšovať ! a ako v noci ? vieš spať ? :)

no vidíš, ani nie sú príliš veľké a oni sa ešte usadia trocha . .tak budú prekrásne určite ! :) toto presne mi hovoril doktor, že prvý dojem je vždy že uuuch sú obrovské ! a potom si na ne ženy zvyknú a už sú malé a už chcú isť do väčších :) tak to asi platí .. :)

držím ti palce, aby si sa rýchlo zotavila a potom aby si mala veľa radostí z nových prsíčok :))

lauritania

kordelia

ahoj , tak už som po . čakala som že to bude horšie , ale da sa to zvladnuť. na sale som bola 3hodky , prebrala sa o pol druhej a o pol stvrtej som vstavala nawc. dnes som už doma a ok , su bolesti ale znesitelne , su to tie tlaky . ked som v klude tak je to fajn , boli to len pri akomkolvek pohybe. stehna - rezy nebolia , len poštipkavaju . od bolesti beriem Zaldiar , myslim že s nim je to lepšie ... najlepšie mi je ked stojim alebo posedavam . prsia som nevidela , ale prvy pohlad na ne a dojem bol , že su velke , ale už sa mi začinaju pačiť ..

kordelia22

lauritania:

myslela som dnes na teba ! dúfam, že všetko prebehlo v poriadku a že si OK :) potom napíš ak budeš môcť ..