Silikónové prsia - MUDr. Červeň

Príspevok v téme: Silikónové prsia - MUDr. Červeň
kordelia22

Ahojte.. viem, že je tu téma silikonove prsia, kde je milion prispevkov, no tam sa pise o vselijakych doktoroch, mna by zaujimal nazor dievcat, ktoré boli u doktora Červeňa. V piatok mam termin konzultacie, operacia neviem kedy bude .. mozno este tento rok, mozno buduci .. mne je to v podstate jedno, aspon si este nasetrim :) chcela by som vediet cely priebeh, kolko tyzdnov trva zotavenie, ako dlho nemozem pracovat, sportovat, ci to velmi boli a ci to nikto z vas neolutoval :) z coho pozostava predoperacne ? za akykolvek nazor ci prispevok vopred velmi pekne dakujem ..

vaji

Ahojte baby :-) prečítala som si vás :-) ...chcem sa k vám pridať a podeliť sa o to že som si dala taký záväzok že keď schudnem pôjdem na plastiku :-) ... stále premýšľam či sa na to dám bojím sa toho dosť ... ako vás čítam samé dobre ohlasy .
Držte sa :-)

sandri 7462

Jankakajka :-)...dakujem ti pekne za odpísanie :-) ... tak samozrejme ze je to uplne ine v tvojom pripade :-) ty si aspon prsia mala a tiez odkojené takze urcite tie 4ky su super :-) ..uvidim co mi povie ..mam siroky hrudnik cize teoreticky aj nejake 375ml by boli fajn mozno nieco vacsie ale radsej necham vsetko na nom len si poviem akotaku predstavu :-) ale nosit podprsenky Cečko by bolo super :-) len ktovie ci sa ta koza tak natiahne a nepopuka ..ved on vie :-)...a mozem sa spytat po operácii prsia zafačuju a tak nechaju chvilku alebo hned daju tu stahovaciu podprsenku???...a niekto mi spominal ze sa davaju aj nejaké hadičky na odsávabie krvi proti zrazeninam atd...uff...ale tak urcite to za tu bolest stoji :-)dakujem ti za odpisanie :-)pekny den

jankakajka

Sandri7482...ahoj ja som od dr.cervena...som 3mesiace po opke a maximalna spokojnost ...vsetko som nechala na nom povedala som si svoju predstavu presne ako ty hlavne som chcela vyplnit vrch hrudnika a on mi navrhol gulate inplantaty on je pre mna naj spicka plastickeho chirurga ....ja som mala pred tzm pod prsiami ..80cm a hrudnik88_90cm a vysku mam 160cm ale svoje prsia som vzdy mala take 3_4 ale po kojeni mi tam neostalo nic ..mala som aj asimetriu ako ty teda u mna bola dost viditelna tak mi dal 375ml 350ml eurosilikon gulate vysoky profil ...teraz mam cez prsia 98cm mam take pekne stvorecky ...uvidis co ti povie nechaj vsetko na nom on vie co robi povedz si svoju predstavu ake chces mat prsia ..uvidis budes maximalne spokojna .. ak budes mat akekolvek otazky pytaj sa rada ti odpoviem...a este jedna vec zalezi aj ako si stavana postavovo aby si mala prsia pekne sumerne s tvojou postavou aj na to on pozera ...ja kebz som isla este raz tak zas len k nemu lebo na dobre veci sa oplati cakat

sandri 7462

Ahojte Baby zlaté :-) nechcem vas nejako zatazovat ..ale boli by ste strasne zlaté ak by ste mi odpísali...som nahlasena na konzultaciu a operaciu Dr.Cervenovi viem ze to je az v januari ale oplati sa cakat a je to aj fajn kvoli skole bude po skuskach :-) Baby tam hore nemam skoro nic...a k tomu mam jeden prsnik vacsi ako ten druhy a z toho som nestastna preto som sa rozhodla pre operaciu...chcem pekne plne prsia ..bohuzial ani len netusim aka velkost atd ..mam 175cm 58 kg a pod prsiami mam 74cm teda mam dost siroky hrudnik podla mna...ja by som sa skor priklonila ku gulatym impl.chcla by som viac vyplnit v hornej casti prsia...viete mi povedat ze cca aka velkost by boa fajn..a baby moze sa stat ze ja neviem do jedneho prsnika mi da taku velkost a do druheho inu aby som ich mala rovnake ..lebo teraz moje prsia rovnake veru nie su...dakujem vam za odpoved a krásny den vam prajem :-)

Andrejka2008

ahojte, na opku som bola 6.5., takze uz 5t mam za sebou, buduci tyzden kontrola, tak som zvedava, ze co povedia, ze ako som sa zahojila...bolest je skor taky tlak na hrudi, ktory je hlavne pri zmene polohy, horsie to bolo s chrbtom u mna...to som uz nevedela, ze co mam robit so sebou :-) mam 410 anatom rez pod prsiami...najprv ze su velke, ale teraz som si uz dajak zvykla...ale to asi kazda hovori :-))) som velmi spokojna so vsetkym...s vyberom lekara (iba u dr.cervena som bola na konzultacii), s velmi milym pristupom a ochotou sestriciek, s krasnym novym prostredim, kde som sa citila ako v hotely...robit uz viem vsetko, nic ma uz vobec neboli, prsia uz su take maksie a zacinaju sa pekne tvarovat....po 4 rokoch som sa konecne odhodlala a teraz si hovorim, ze som to mohla uz daaaavno mat za sebou...

AB101112AB

Ahoj dansulka! Doktora Cervena mi odporucila očna p.doktorka ktora bola u neho asi rok a pol dozadu a ešte je objednana na viecka. Povedala ze nikomu inemu by nesla, ze je perfektny odbornik i ked som pocula taku neprijemnu vec o nom! Ale tomu moc neverim. Treba mu jednoducho doverovat. Ale ta bolest! Uz ma teraz vsetko boli.Narkozu som mala raz, no sice len na kratko, ale mozem ti povedat,ze lepsie som sa nevyspala ani nepamatam. Tak toho sa naboj.Ake inpl.ti zvolil? Ja mam vysku 175/64kg a pod prsiami 79cm.Skus pisat na vseobecne forum,to prve, nie na d.Cervena, a mozno sa ti ozve nejaka baba co ma ter.ako ty!zatial.....pekny víkend.

dansulka

Ahoj.....tak super.Ja budem mat tiez 40rok.a tiez som sa dlho odhodlavala 7 rok.Bola som aj na kon.a nakoniec strach ma premohol aj teraz sa strasne bojim presne ako vravis ani tak nie z operacii ako co ma bude cakat po..
ale aj z narkozi ci sa preberem ci nenastanu komplikacie a ci vobec to moje telo prijme,ci budu sumerne.....ked to uz clovek podstupi nech som aj spokojna.Som strasny bojko.Citala som vela o Mudr.Cerven.tak mu musim proste doverovat.Obaja su strasne super!Tak asi tak zatial.Papa.

AB101112AB

dansulka!!! dakujem za informaciu. Volala som na kliniku,poprosila pani na recepcii o skorši ter.z dovodu že sa na povodný-novembrový ter.nemôzem dostaviť a dala mi termin konz.teraz v maji.Som štastna ale už sa teraz trochu bojim operacie, narkózy ani nie ale bolesti po op. Som dosť citliva na bolesť. Mam 40r. a tužim po prsiach hádam 10r.len strach mi to nepovolil ale v poslednej dobe sa mi zdôverilo dost mojich zakazničiek ktoré majú silikony a velmi sa mi to paci len keby sa to nemuselo vymienat.Este raz dakujem.