Silikónové prsia - MUDr. Červeň

Príspevok v téme: Silikónové prsia - MUDr. Červeň
kordelia22

Ahojte.. viem, že je tu téma silikonove prsia, kde je milion prispevkov, no tam sa pise o vselijakych doktoroch, mna by zaujimal nazor dievcat, ktoré boli u doktora Červeňa. V piatok mam termin konzultacie, operacia neviem kedy bude .. mozno este tento rok, mozno buduci .. mne je to v podstate jedno, aspon si este nasetrim :) chcela by som vediet cely priebeh, kolko tyzdnov trva zotavenie, ako dlho nemozem pracovat, sportovat, ci to velmi boli a ci to nikto z vas neolutoval :) z coho pozostava predoperacne ? za akykolvek nazor ci prispevok vopred velmi pekne dakujem ..

nika2008

civacica3,

to máš nejaké rýchle termíny. Na tvojom mieste, teda s tvojim základom 1, by som pod 375 ml nešla , ak chceš troječky, ja mám 350 ml, ale základ som nemala skoro žiadny a mám také slabučké trojky a kebyže sa mám rozhodnúť ešte raz tak dám určite 400 ml. Ja som po opke ešte len mesiac, tak uvidím, aký bude finálny výsledok.Ja už som sa bála spočiatku aj tej 350-ky a naozaj to vôbec nie je veľa. Teraz by som povedala, že aj dosť málo.

civaciva3

idem na konzultáciu v stredu,operaciu mam o týždeň neskôr,však hádam mi poradím,lebo fakt neviem,bojím sa,aby som sa dobre rozhodla

civaciva3

ahojte,
mám termín operácie 6.11.2014
neviem,akú veľkosť si mám dať,mám 172 cm,65 kg,mám také jednotky.Ani veľké ani malé,vôbec neviem....

VeroNika81

Ahojte! Ja sa chcem tiež objednať na konzultáciu k Dr. Červeňovi. Len kedy bude najbližší termín... Ako čítam, tak má toho ozaj veľa. Takže predpokladám, že je vo svojej profesii ozaj dobrý. Zvažovala som aj kliniku v Nitre Dr. Mládeka, ale BB bude asi lepšia.

LiLinka99

Ja som bola na konzultácii u MUDr. Červeňa v Aesthetice BB v polovici júla, pytala som sa aj na možnosť polyuretanovch implantatov a pán doktor Červeň mi na moju otázku odpovedal, že síce o tom niečo počul ale nema s tym žiadne skúsenosti a ešte ani jedny nikomu nevložil a preto sa drží radšej toho s čím ma dlhodobé a výborne výsledky a odporučil mi jednoznačne implantáty značky Eurosilicon a myslim, že ako jeden z TOP odborníkov asi vie čo je najlepšie a preto ja si od neho nechám poradiť. Pytala som sa aj ostatných kamarátok, ktoré u neho už operáciu absolvovali pred niekoľkými rokmi (nepoznám ich malo) a ani jedna mi nepovedala, že by to pôsobilo neprirodzene. Čo jedno ma mrzí, že mam termín až vo februári 2015 ale zlate a milé sestričky mi sľúbili, že ak sa niečo uvoľní, budu ma kontaktovať. Neviem sa už dočkať :)))

Stéviasladká

Čaute kočky. Mám po konzultácii, čakám na termín opky. Navrhol mi nejaké nové implantáty - polyuretánové, kuželovitého tvaru. Vraj sú vynikajúce. Že neovisnú ani po rokoch, vlastne kvôli mojim ovisákom som sa rozhodla ísť na opku. Ukázal mi obrázky, boli nádherné, ak budú aj moje také, budem šťastná a môj starý ešte viac. Aj sa bojím ako to dopadne. Držte palce.

Monci666

Ahojte kočky :)teraz mam aj ja obdobie surfovania po fórach :)ja len pôjdem v októbri na konzultáciu. Dúfam že mi vyhovie je chcem okolo 450-500 ml pripadne nech mi dá čo sa zmestí :D ale trápi ma operácia a tie všetky vybavovačky predoperačné a kontroly čo tu píšete, lebo ja prídem kvôli prsiam zo západného Nemecka a najviac 3 týždne dostanem dovolenku ....dúfam že všetko bude OK :)

sandri 7462

jankakajka...dakujem ti pekne :-) no ved jasneeee ked uz tolko peniazkov na to ide tak nech tam je rozdiel:-) zas nie nejaký prehnaný ale tak o 2cisla by bolo idealne som zvedava co povie ...normalne sa neviem dockat na november..dufam, ze sa dovtedy nic nezmeni ... ahaaa lebo ja som si myslela ze najprv to ofačuju zabandážuju a potom ked sa odchadza ze sa da podprsenka...a tie hadicky no pocul som ze niekde to davaju kvoli tomu aby sa odsala krv...a on to nedava?...tak dufam ze vie preco :-) ...a na operaciu sa ma prist v ten den ci den dopredu? :-) ..jeminecko naco to aj zistujem ved mi povedia..ale som zvedava :D .-) to je normalne :-)

jankakajka

Sandri7482...vsak uvidis co ti povie ale daj si najviac co sa ti tam zmesti ale on je top odbornik povie ti najlepsie ....on po opke dava hned podprdu tu pooperacnu a hadicky on nedava teda dreny ... a bolesti sa neboj da sa to vydrzat neni to take strasne ta bolest za to stoji ...takze nebat sa ale tesit sa:-) ja by som kludne zas do toho isla je to supeeeer pocit :-)