Ako obnovit plet?

Príspevok v téme: Ako obnovit plet?
lauraaaaa

mam plet znicenu od vseliakych lekarskych masti a vodiciek na akne. cely cas mi lekari predpisovali lieciva, ktore mi plet vysusovali a drazdili. ked sa pozriem zblizka na plet, su tam make malicke vrasky. stale mam necistu plet, upchate pory a male komedomy. pomaha mi velmi skinoren (kyselina. azelainova) vyhladzuje mi plet a nevysusuje. uzivala som vysoke davky vitaminu A ale to mi velmi vYsusovalo plet, mala som ju velmi drsnu, supala sa atd.
co by mi pomohlo na obnovenie pleti? aby ziskala pruznost a lepsiu farbu? stravujem sa celkom zdravo, uzivam minimalne 2g vitaminu C denne..

9titinka5

tiez mam dobru skusenost s tym amitamin kolagenom, v tabletkach co som mala viac znaciek som nevidela vobec nic na pleti, v prasku maju aj lepsiu vstrebatelnost celkovo

angelika 5125

tiez som za nazor ze plet treba aj vnutorne vyzivovat, iba kremy nestacia, ja uzivam kolagen vnutorne a viditelne mi je plet krajsia, aj vrasky sa mi mierne vyplnili, konkretne mam amitamin® Collagen System v prasku

redka

baby a co vnutorna vyziva? nasa plet je jednym z nasich vylucovacich organov teda casto odraza stav nasho vnutra.. najme travenia.... treba ist od zakladu ked chceme mat pekny povrch....

tinkasvinka

ahoj laura, aj ja by som chcela vediet odpoved presne na tvoju otazku.
akne ma uz dost dlho hneva, aj ked si dam makeup poznat ze mam znicenu plet. a ked ho nemam mam dost fliackov....
rozmyslam ze najôepsie bude nejaky olejcek momentalne som si dala krem s argaovym olejom a je fajn. ktory je najlepsi? kokosovy, tea tree ..arganovy alebo konopny ?? citala som si o ucinkoch no neviem sa rozhodnut..

zuska-bluzka

ahoj možno by ti na to pomohol kolagén, skús pozrieť napr značku collagen beauty. mal by mať práve takéto účinky

lauraaaaa

asi ste nepochopili co sa pytam.
potrebujem radu ako ozivit plet a ako obnovit jej pruznost, nie aky krem mam na pory pouzivat.

Lulu2011

vody a kremy na vyrazky su casto agresivne, jedine nejaky dobry krem, co nebude upchavat pory, skus od Biodermy krem proti rozsirenym porom a na den nejaky lahsi hydratacny krem, nie mastny