Ako obnovit plet?

Príspevok v téme: Ako obnovit plet?
lauraaaaa

mam plet znicenu od vseliakych lekarskych masti a vodiciek na akne. cely cas mi lekari predpisovali lieciva, ktore mi plet vysusovali a drazdili. ked sa pozriem zblizka na plet, su tam make malicke vrasky. stale mam necistu plet, upchate pory a male komedomy. pomaha mi velmi skinoren (kyselina. azelainova) vyhladzuje mi plet a nevysusuje. uzivala som vysoke davky vitaminu A ale to mi velmi vYsusovalo plet, mala som ju velmi drsnu, supala sa atd.
co by mi pomohlo na obnovenie pleti? aby ziskala pruznost a lepsiu farbu? stravujem sa celkom zdravo, uzivam minimalne 2g vitaminu C denne..

Adamcova

Myslím si, že musíte tiež prehodnotiť výživu a životný štýl. Ešte som nevyskúšala kozmetiku a uuniveo. Ako sa poviete dobrá?

simonakkk

Dobrý večer,
na obnovu pleti by som vám chcela odporučiť taliansku kozmetiku Deborah Dermolab, ktorú majú na stránke www.hitcosmetics.sk
Produkty sú kvalitné, no vo výhodných cenách.
Konkrétne na obnovu pleti odporúčam pleťové ampulky, ktoré sú bohaté na vitamín C a majú vyživujúce a liftingové vlastnosti.
Zaručená spokojnosť!!

zuzulienka9

Ja mám tento peeling s kyselinou glykolovou, mandľovou a mliečnou www.iuvenio.com a je naozaj veľmi dobrý. Je to akýsi môj každodňový večerný rituál pre čistú a pokojnú pleť

Jovanka

Nepoužívate niekto náhodou nejaké dobré "obnovujúce" sérum alebo peeling ktorý napomáha obnove? Mám 30 a pleť by už potrebovala kúsok upokojiť a poriadne vyčistiť póry

alexina

drahu? tiez si ju kupujem a nemam ten pocit, mozno oproti niektorym znackam je drahsia, ale kedze viem, ze si kupujem kvalitu taaak to neriesim :) vcera mi akurat dosiel hyaluronovy shake, ktory som si objednala, lebo uz mam len na dne, uz mi dochadza :)

emmi7

A to používaš už dlho tú kozmetiku? Ja som o nej počula ale mám ju tak zafixovanú ako takú dosť drahú. Oplatí sa to? Aspoň pomôže?