Ako obnovit plet?

Príspevok v téme: Ako obnovit plet?
lauraaaaa

mam plet znicenu od vseliakych lekarskych masti a vodiciek na akne. cely cas mi lekari predpisovali lieciva, ktore mi plet vysusovali a drazdili. ked sa pozriem zblizka na plet, su tam make malicke vrasky. stale mam necistu plet, upchate pory a male komedomy. pomaha mi velmi skinoren (kyselina. azelainova) vyhladzuje mi plet a nevysusuje. uzivala som vysoke davky vitaminu A ale to mi velmi vYsusovalo plet, mala som ju velmi drsnu, supala sa atd.
co by mi pomohlo na obnovenie pleti? aby ziskala pruznost a lepsiu farbu? stravujem sa celkom zdravo, uzivam minimalne 2g vitaminu C denne..

envelin

Emmi to áno, kozmetiku od Annemarie Borlind to len cez net objednávam, lebo neviem, kde by som šla aby som si osobne mohla kúpiť to čo chcem a už mám skúsené, že mi všetko príde na čas a v poriadku, že dobre pobalené, tak nemám prečo rozmýšľať nad nejakým iným nakupovaním v tomto prípade, ja v tom mám jasno :-)

emmi7

Teraz sme si na to museli všetci zvyknúť. Ja som tiež napríklad pred tým nikdy oblečenie z internetu neobjednávala, som sa bála, že mi nebude sedieť a teraz som si ako zvykla. A zistila som, že vlastne pri všetkom aj pri kozmetike máš na internete lepší výber ako v obchodoch

envelin

Monchitta táto situácia si to veru vyžadovala. Takéto nakupovanie, ale mne to tiež vyhovuje, lebo na nákupy keď som zvykla ísť kým som sa vychystala. Kým som sa dostala tam kam som potrebovala, tak to bolo zakaždým na dlho a cez internet sa skôr dostanem k tomu, čo mi treba :)

nikola.stein

Monchitta na tom e-shope ty máš napísané, že kedy môžeš tovar očakávať, kedy ti to príde domov alebo kedy si to môžeš sama vyzdvihnúť. Ale cca dva dni tak v priemere, z vlastnej skúsenosti čo ti viem povedať.

monchitta

dobre ďakujem, ja radšej kupujem normálne v kamenných obchodoch stále ale teraz aj ako bola táto situácia tak som si na to začal zvykať pomaličky. a kedy môžem čakať, že mi to príde?

envelin

Objednávam si priamo cez ten eshop, príde mi to tak najistejšie a aj najrýchlejšie. Potom čo viem aj cez niektoré kozmetičky sa dá kúpiť, ale to neviem konkrétne, že cez aké kde, keďže ja tak nenakupujem. :)

envelin

Vidíš to tak to tiež môže byť, že máš nejaké predispozície na to. Tak rúška veľa problémov so sebou priniesli, ale čo urobíme, nespravíme nič, nosiť ich musíme. Pleti by sme mali teraz asi aj častejšie čistenie dopriať. Bude to pomaly tri roky, čo používam túto značku, čo som ti poslala. A na túto druhú otázku. No odpovedať ti neviem, lebo každá pleť je iná a každému to trvá inú dobu, ale takúto starostlivosť by si pleti mala dávať stále nielen teraz keď máš problémy.

kamilla

Vieš čo tá mastnota nebola z jedného dňa na druhý, postupne sa to nejako zhorošovalo. Ja som práveže pred tým mávala problém skôr so suchou pokožkou a takto sa mi to zmenilo. Neviem asi to bude vekom, mám to asi v génoch lebo mojej maminke tiež začala veľmi mastnieť pleť keď prekročila 30tku. A vyrážky tie sa mi začali robiť odvtedy ako treba nosiť rúška :/ A bojím sa, že v lete to bude ešte horšie. A ďakujem za tip, pozriem si to, vyskúšam všetko len aby som male zase takú peknú pleť ako pred tým. Ako dlho to už ty používaš? Koľko bude trvať kým sa mi to zlepší?