Ako obnovit plet?

Príspevok v téme: Ako obnovit plet?
lauraaaaa

mam plet znicenu od vseliakych lekarskych masti a vodiciek na akne. cely cas mi lekari predpisovali lieciva, ktore mi plet vysusovali a drazdili. ked sa pozriem zblizka na plet, su tam make malicke vrasky. stale mam necistu plet, upchate pory a male komedomy. pomaha mi velmi skinoren (kyselina. azelainova) vyhladzuje mi plet a nevysusuje. uzivala som vysoke davky vitaminu A ale to mi velmi vYsusovalo plet, mala som ju velmi drsnu, supala sa atd.
co by mi pomohlo na obnovenie pleti? aby ziskala pruznost a lepsiu farbu? stravujem sa celkom zdravo, uzivam minimalne 2g vitaminu C denne..

envelin

Kamilla to kedy sa ti takto zhoršilo, že ti zmastnela pleť? Lebo to asi nebolo len tak z jedného dňa na druhý nemyslíš??
Lebo toto normálne neni. Nezmenila si niečo čo si mala zaužívané? S mastnou pleťou som mala aj ja dočinenia, ale to v mládi, keď som ešte do školy chodila. Hlavne si nevytláčaj vyrážky, aby sa ti to ešte nezapálilo zbytočne by si si to celé skomplikovala. Pozri www.annemarieborlind.sk toto je značka ktorú ja používam, ale prirodzene inú radu a mne vyhovuje, podľa popisu a zloženia by ti to mohlo pomôcť, aby si nemala mastnú pleť, aby si sa neleskla

emanulka

- Palinocka to sa ti nemusí len zdať to tak môže aj byť, lebo ja som podobnú vec spozorovala. V drogérii som si kupovala kozmetiku, pozerala som na ceny a nie na to, čo jednotlivé krémiky, odličovače a pod obsahujú a tým som si teda pekne zavarila. :( -

palinocka

ja som pouzivala to co som nasla v obchode a co ma zaujalo, no poviem ti tak, ze sa mi zda, ze som si tym len pohorsila

lajtmannlea

kedysi som ho pila aj ja, no poviem tak, že aj tak k tomu ja napríklad potrebujem aj nejakú tú kozmetiku. len piť to je podľa mňa málo

ahjajjaj

dobré je na pleť keď berie niekto kolagén, Ja mám práškový kolagén, a robím si z neho nápoj. Nádherne obnovuje pleť najmä po liekoch.

Lentilka4

Ako tak citam, tak s tym mame viacere teraz problem. No aspon je to nieco s cim sa da pri dobrej kozmetike celkom zdarne bojovat

kamilla

To ani nehovor. Ako ne zostala hrozná pleť, taká mastná a ešte swa mi aj vyrážky spravili. Nechcem vedieť čo bude v lete

christa366

Môžem sa opýtať čo presne od nich používaš? Ak je to teda ešte aktuálne. Ja teraz ako musím nosiť stále to rúško, tak sa mi teda hrozne moc zhoršila pleť :(

nikola.stein

Mironella to je a najmä ak má niekto citlivú pleť ako mám aj ja. Mne to dalo zabrať pozerať zloženie pri kozmetike, ale malo to zmysel, aktuálne mám toto doma www.annemarieborlind.sk a to mi nerobí zlobu práve naopak :) Ale každá pleť je iná a tomu musíme tú starostlivosť proste prispôsobiť