Mám malý penis

Príspevok v téme: Mám malý penis
caligula

Zdravím, mám problém s malým penisom. Mám 20 rokov a môj penis má iba 10 cm, keď je stoporený a navyše nie je ani úplne rovný. Čakal som, že ešte možno dorastie, ale už niekoľko rokov nie je žiadna zmena. Najhoršie je, že som ešte panic a to mám 20, skratka sa bojím a hanbím s tým nejakej babe ukázať. Radšej si nehľadám ani frajerku a babám sa viac vyhýbam. Strašne ma to trápi a príde mi to nefér... kamoši idú na chatu alebo na zábavu si z babami užiť alebo s frajerkou (napríklad na chate a tam som aj bol, keď sexoval)... a ja proste nemôžem. Pozeral som sa aj na nejaké tabletky, tuším XtraSize sa to volá, ale je to drahé a neviem, či to funguje. Veľmi ma to trápi a ja neviem, čo mám urobiť a fakt som z toho na dne.

Vie mi niekto prosím poradiť, aj odborne? Vďaka.

(vyvarujte sa prosím vás srandičkám, to mi moc nepomôže) :(

prolongsystem

Penis Extender - track.prolongsystem.sk Ja ho pouzivam cca 3 mesiac, nosim ho aj v noci. Zatial som nameral z povodnych 13,7cm zlepsenie na 14,9cm, takze spokojnost.

38Stano

Tiežho mám malý, no všetko je otázka praxe. Manželke ani nevadí dĺžka, chcela by radšej hrubšieho. Používame tvrdý vankúšik pod jej zadok a po rokoch fungujeme skvele. Mala obdarenejšieho partnera a vydala sa za mňa, aj napriek tomu, že s ním prežila väčšiu rozkoš. Život nieje o veľkom alebo malom..

predy

Ahojte s kolegom vyrabame nieco podobne ako phalosan za lepsiu cenu a takisto je to lepsie na nosenie ak budete mat zaujem tak piste na predynko@azet.sk takisto to riesi problem so zakrivenim a ciastocne aj s erekciou. Tabletky a masticky su proste bludy toto ma jedine preukazane a trvale vysledky

Ivan123321

Ahoj, pokiaľ ide o tabletky, tak tie na zväčšenie penisu priliš nepomôžu, dokážu zväčšiť penis iba pri erekcii a to tým, že je penis viac natlakovaný krvou a tým pádom aj dlhší a hrubší. Existujú ale cviky ktoré môžu pomôcť. Tu máš kompletný zoznam cvikov ktore sa na zväčšenie penisu používajú: -odkaz odstránený- :-) netreba si ale od toho slubovať príliš vela. Je podla mňa dosť naročne donútiť sa tie cviky opakovať pravidelne. Ak však budeš mať pevnú vôlu, výsledky to určite prinesie.

Gero

Musí to byť nepríjemne. Ja mám síce len 13 rokou ale mam 12cm. Nerobim si srandu ja neviem vyskusaj voláke cvičenia alebo tabletky

fabian

ahoj neboj aj ja nemam velkeho pri klude ma 8cm a ked sa postavi ma 13a pol aj ked si mislim ze je mali ale je dostatocni na sex su dievcata alebo zeni ktore maju racej mensieho ale vikonneho

Loooooool

Ja by som nikdy nechcela chlapa s velkym penisom. U mna je hranica od 5 do 10cm. A to si fakt nerobim prdel. Neviem ako vy ale ja nemam vaginu dlhu 25cm aby sa mi tam taky zmestil. Mat tam napr 6cm dlheho tak to je uplne super pocit.

Marta V

su nato rozne cviky ale je riesenie aj v prirodnych afrodiziakach .. skus pozriet toto -odkaz odstránený- ... sam si spravis obraz