Mám malý penis

Príspevok v téme: Mám malý penis
caligula

Zdravím, mám problém s malým penisom. Mám 20 rokov a môj penis má iba 10 cm, keď je stoporený a navyše nie je ani úplne rovný. Čakal som, že ešte možno dorastie, ale už niekoľko rokov nie je žiadna zmena. Najhoršie je, že som ešte panic a to mám 20, skratka sa bojím a hanbím s tým nejakej babe ukázať. Radšej si nehľadám ani frajerku a babám sa viac vyhýbam. Strašne ma to trápi a príde mi to nefér... kamoši idú na chatu alebo na zábavu si z babami užiť alebo s frajerkou (napríklad na chate a tam som aj bol, keď sexoval)... a ja proste nemôžem. Pozeral som sa aj na nejaké tabletky, tuším XtraSize sa to volá, ale je to drahé a neviem, či to funguje. Veľmi ma to trápi a ja neviem, čo mám urobiť a fakt som z toho na dne.

Vie mi niekto prosím poradiť, aj odborne? Vďaka.

(vyvarujte sa prosím vás srandičkám, to mi moc nepomôže) :(

zemlicka32

pravdaze na velkosti nezalezi, ved je dolezitych kopu inych veci okolo sexu. nie kazda si potrpi na to, aby mal chlap velkost XXL v gatiach, to vobec.

nemteteeee

Penis Extender - tonzes.com Ja ho pouzivam cca 3 mesiac, nosim ho aj v noci. Zatial som nameral z povodnych 13,7cm zlepsenie na 17 cm, takze spokojnost.

tibco48

zaujimave ako tu niektori pisu ze tolko a tolko (malo) cm je v poriadku, ked povedzme si uprimne, to ok nie je, minimalne co sa tyka uspokojenia zien

Enzo

ahoj, 10cm nie je az tak hrozne
Normalne sa s tym zmier a ber to ako je
Posledne co by si mal robit je kupovat "zarucene" pripravky na zvacsenie penisu
Ziadny nefunguje, len sa spoliehaju, ze ludia ako ty su proste na dne a chytia sa aj slamky.

Riko23

Ahojte, mám 14 rokov a asi malý penis je to 8 CM v stoporenom stave je široký 2 cm. Prosím poraďte mi je to v pohode?

A môže to byť aj nadváhou?
Mám 80kg a 175cm

Lisa9831

Penis Extender - tonzes.com Ja ho pouzivam cca 3 mesiac, nosim ho aj v noci. Zatial som nameral z povodnych 13,7cm zlepsenie na 17 cm, takze spokojnost.