Mám malý penis

Príspevok v téme: Mám malý penis
caligula

Zdravím, mám problém s malým penisom. Mám 20 rokov a môj penis má iba 10 cm, keď je stoporený a navyše nie je ani úplne rovný. Čakal som, že ešte možno dorastie, ale už niekoľko rokov nie je žiadna zmena. Najhoršie je, že som ešte panic a to mám 20, skratka sa bojím a hanbím s tým nejakej babe ukázať. Radšej si nehľadám ani frajerku a babám sa viac vyhýbam. Strašne ma to trápi a príde mi to nefér... kamoši idú na chatu alebo na zábavu si z babami užiť alebo s frajerkou (napríklad na chate a tam som aj bol, keď sexoval)... a ja proste nemôžem. Pozeral som sa aj na nejaké tabletky, tuším XtraSize sa to volá, ale je to drahé a neviem, či to funguje. Veľmi ma to trápi a ja neviem, čo mám urobiť a fakt som z toho na dne.

Vie mi niekto prosím poradiť, aj odborne? Vďaka.

(vyvarujte sa prosím vás srandičkám, to mi moc nepomôže) :(

sopko

ahoj volam sa patrik sopka a mam taky problem ze vzdy ked vidim ako sa chlapci sprchuju tak sa mi z nicoho nic stopori. uz dlho bojujem s tymto problemom nejake rady ako to zastavit? a este by som sa chcel spytat ake mate skusenosti s depilaciou chrbata ?

Richardo

Volam sa Richard Kovác a musim sa s niečím priznať. Mám ho 20cm ale je zahnutý smerom k môjmu ritnému otvoru takže ked sa prekrvuje tak mi dráždi zvar.

Antisexx

Kedy uz konecne chlapom dojde ze zenam na velkosti nezalezi ... viete, zeny pred vztahom nevidia čo máte v gaťoch, ale vy napriklad vidite ci ma zena velke alebo male prsia tak si aj podla toho asi vyberate.. a na na tom nezalezi keby ano tak sa na tu velkost spytame aby sme vedeli. Teraz viac menej hovorim celkovo o zenach kedze mne je to dvakrat šuma fuk.

Gizelala

Dobrý mám pocit že mám maly penis a je mi 13 a meria 12,3cm je to normálne ??
Už som aj striekal !
Prosím je to normálne ?