Mám malý penis

Príspevok v téme: Mám malý penis
caligula

Zdravím, mám problém s malým penisom. Mám 20 rokov a môj penis má iba 10 cm, keď je stoporený a navyše nie je ani úplne rovný. Čakal som, že ešte možno dorastie, ale už niekoľko rokov nie je žiadna zmena. Najhoršie je, že som ešte panic a to mám 20, skratka sa bojím a hanbím s tým nejakej babe ukázať. Radšej si nehľadám ani frajerku a babám sa viac vyhýbam. Strašne ma to trápi a príde mi to nefér... kamoši idú na chatu alebo na zábavu si z babami užiť alebo s frajerkou (napríklad na chate a tam som aj bol, keď sexoval)... a ja proste nemôžem. Pozeral som sa aj na nejaké tabletky, tuším XtraSize sa to volá, ale je to drahé a neviem, či to funguje. Veľmi ma to trápi a ja neviem, čo mám urobiť a fakt som z toho na dne.

Vie mi niekto prosím poradiť, aj odborne? Vďaka.

(vyvarujte sa prosím vás srandičkám, to mi moc nepomôže) :(

Sascha09

Ja som mala dvoch muzov co mali pipik ako babätko.Prvy bol aspon dobry v predohre aten druhy si nim urobil 4 deti.To som fakt nechapala.Nezavidim Vam to chalani,este dobre ze som dievca.

smutnychlapcek

Ľudia mám 14 a môj penis má len úbohých 8cm ;(,a ešte som ani nestriekaľ neviem čo mám robiť,čo by som ja dal za to aby som mal aspoň 13cm,neskutočne sa za to hanbím.HELP

Mato8991

Zdravím Vás chlapi alebo chlapci .
Som Martin a mám 21 rokov.
Moj Penis má ledva 14 cm ...
Mal som z toho zmiešane pocity ale mám kamaratku ktorej mozem povedat uplne vsetko a musel som to zp seba uz dostat von a nekomu povedat ..
Tak som sa rozhodol ze jej to poviem aj ked spolu nic nemame ...
Jej reakcia??
Ze ci mi nešibe ? že naco toto vlastne riesim , ked ta ma zena uprimne rada tak si toho ani nevsime a nebude to ani riesit ..
Ani si neviete predstavit ako mi vtedy odlahlo ..
Odvtedy ako mi toto povedala prestal som to riesit

Brmmm

Zdravím, no... mám 12 rokov a zachvílku mám 13, viem že to je málo ale, mám ho strašne malý... 10.50 cm... prosím pomôžte mi

Matematika2838

Petrik5289, vypočítaj si priemer, potom z toho priemru tretiu odmocninu, následne k tomu pripočítaj sinus uhla ktorý máš medzi panvou a stoporeným penisom a výsledná hodnota je číslo ktoré máš používať.
Nemáš začo ;)

Petrik5289

Mám 15 rokov a neviem jak si ho mám odmerať ked stojím (on tiež) namerám 16 cm ale keď si sadnem opriem sa a roztiahnem nohy mám 18cm. Ktirú hodnotu mám používať?