Svrbenie posvy

Príspevok v téme: Svrbenie posvy
caribea

ahoj..
uz druhy krat ma trapi tento problem
prvy krat asi 2tyzdne dozadu som zacala mat tieto starosti
svrbenie vytok
a biele hlieny vo vnutri a kopu a ko ked mate zahnisane hrdlo:/
je to strasne neprijemne
kupila som si capiky fytofontana a davala som si ich na noc po dobu 5...6..dni
pomohlo to
k lekarovi mojmu som nesla pretoze je momentalne mimo a neordinuje
a teraz znovu opat svrbenie a uz sa mi opat robie tie hlieny biele
co mm robit z coho to moze byyt nikdy som tym netrpela
mam syna takze sexualny zivot vediem s manzelom ale podobu tejto liecby capikmy sme ho prerusili nez sa z toho dostanem a ono sa to zase vratilo
lekara navstivit bud.tyzden az tam bude co mam do te doby robit
tie capoiky pomohli ale tak mozno uz tak ku koncu ''doberania''
prosim poradte mi dakujem ale co najrychlejsie vdaka

teina

prestane to ak si uvais alchemilkovy caj a sades si donho...musis opakovat par di..a este ho aj pi a uvidis..pomoze

anee

Dobry den. po pohlavnom styku zo stalim partnerom ktory nemal inú a ani ja iného sa nam obom stalo ze aj jeho aj mna trapi 2den svrbenie. mna taky neprijemny pocit ale nie presne svrbenie. ako by to bolo také potlačené svrbenie.

usiko

presne ako povedala alz-bee, este k tomu ked viete, kupte si jednu tabletku Floconazolu, ale je na predpis, takze len v niektorych lekarnach....ta sa zje, plus dolu tabletku Canesten alebo krem Gynazol...ten date raz do posvy a ucinkuje 5 dni.....

alz-bee

Ja mam najlepsie skusenosti s canesten kremom, ktory je volne predajny a pri vytoku canesten tabletka, ktora je tiez bez predpisu. Az to ale do troch dni neprejde, treba ist na gyndu.

dadka

Chcela by som sa opýtať či mi niekto nevie poradiť ! mám prvé príznaky mykozy ale nemám žiaden výtok je to čisto len svrbenie v posve ... no je to nepríjemné potrebovala by som vedieť ako si môžem pomôcť bez lekára... čítala som si príspevky no chcela by som radu od niekoho kto má skúsenosti či je lepší čajík alebo tablety či čípky a čo môžem kúpiť v lekárni bez predpisu Ďakujem odpíšte mi niekto prosím

dlmd

mna tiez svrbi posva a mam doma aj pamajoran ale este som ho neskusala pit, ale nie vzdy. su take obdobia v dni kedy raz hej a raz nie. dost mi to otravuje zivot aj ked niekedy je to celkom prijemne.haha

vivi111

predava ho pani Sprušanská v Trnave,oproti cukrovaru,dufam,že sa na mna nenahnevá,má tam akoby kanceláriu alebo ambulanciu alebo čo to vlastne je...má čaje na všetko,nemajú názov,ale iba nejaké písmená a číslo,nerobím tej pani žiadnu reklamu,pretože to nepotrebuje,má tam vždy kopu ludi a vždy si tam odčakám...radím len zato,že to na tu mykozu naozaj pomáha...

mykoza

vivi111, tak nam porad, napis nam nazov caju, ci zlozenie caju, ak to nie je za zisk, myslim, ze kazda z nas ho rada odskusa, aby raz a navzdy zazehnala nase problemy, podel sa s nami so svojim skusenostami, nemusis robit z toho tajnosti

vivi111

vôbec nechcem zato žiadne peniaze a dokonca ani ten čaj nie je drahý...43 alebo 68Sk podla velkosti balíčka...nepredávam ho ja a ani nerobím reklamu...videla som tu túto tému a mám s tým dobré skúsenosti,tak som chcela iba pomôcť ...nič iné...