Svrbenie posvy

Príspevok v téme: Svrbenie posvy
caribea

ahoj..
uz druhy krat ma trapi tento problem
prvy krat asi 2tyzdne dozadu som zacala mat tieto starosti
svrbenie vytok
a biele hlieny vo vnutri a kopu a ko ked mate zahnisane hrdlo:/
je to strasne neprijemne
kupila som si capiky fytofontana a davala som si ich na noc po dobu 5...6..dni
pomohlo to
k lekarovi mojmu som nesla pretoze je momentalne mimo a neordinuje
a teraz znovu opat svrbenie a uz sa mi opat robie tie hlieny biele
co mm robit z coho to moze byyt nikdy som tym netrpela
mam syna takze sexualny zivot vediem s manzelom ale podobu tejto liecby capikmy sme ho prerusili nez sa z toho dostanem a ono sa to zase vratilo
lekara navstivit bud.tyzden az tam bude co mam do te doby robit
tie capoiky pomohli ale tak mozno uz tak ku koncu ''doberania''
prosim poradte mi dakujem ale co najrychlejsie vdaka

alzbee

poipoi: pravdu ti poviem, ze ja som ani nevedela, ze existuje konkretne vaginalny...v lekarni som vzdy povedala, ze prosim si Canesten krem a oni sa ma nikdy nespytali, ze aky konkretne...tak som si kupovala taky obycajny a ten mi pomohol:)) ale ked povies v lekarni, ze si prosis Canesten krem na svrbenie posvy, tak oni uz budu vediet, ktory ti maju dat...

RNG

svrbenie posvy a vytoky mozu byt z roznych dovodov, od bakterii, cez mykoplazmy aj kvasne infekcie.
Na kazde tieto existuju chemicke lieky, ale aj ucinne potravinove doplnky, sirokospektralne antimikrobialne.
Infekcia sa nachadza ale nie len v samotnej posve, ale aj inde v tele, tj snazit sa ju potlacit len v posve je nedostatocne riesenie.
Rozne temy na to uz bezali, najdite si to vyhladavacom, na candidu tu bolo obzvlast plno a najdete nieco aj na
///////////
Na streptokokove infekcie tiez najdete toho vyhladavacom plno, tak isto na mykoplazmy(napr mykoplazma urealitikum), ba dokonca aj na zapaly sposobene herpesmi aj tu vyhladavacom, aj na
///////

Canesten je pripravok obsahujuci antifungalnu chemikaliu clotrimazole, ktora ma ako vsetky neprirodzene chemikalie aj zle bocne ucinky, hlavne ked je brana oralne, ale aj krem moze sposobit problemy.
www.medicinenet.com
Naviac krem a supositories,neadresuju infekciu v celom tele, len miestne, co samozrejme nepostacuje a problem sa vracia spat.

alzbee

labelo: mne osobne vzdy bez problemov predali Canesten tabletku a pokial viem, tak nie je na lekarsky predpis...co sa tyka kremu, tak mozes si dat aj trochu prstom dnu, ale krem sa skor pouziva na vonkajsie svrbenie (a tabletka na vytok)...
www.canesten.sk

sisa72

asi sa nudia.. možno sa zmenili pravidla ohladom Canestenu.. ked som si ho ja chcela kedysi kupit tak sa nedal.. ja však radšej idem k ženskej a bez nej si nedavam lieky len tak...

cammillkkaa

Ja som si pre tyzdnom kupila Canesten tabletu+krem. Je to balene spolu v krabicke a stalo ma to 6€. Tu tabletu si das vecer pred spanim hlboko do posvy takym aplikatorom a ona ucinkuje 4 dni. Tou mastickou si este k tomu dodatocne potieras posvu, vonk.rodidla. Ak ti to neprejde do tych 4 dni,kym ucinkuje ta tableta, tak potom zajdi za lekarom.Mas to pisane aj na pribalovom letaciku. Mne to pomohlo.

sisa72

Canesten tabletka sa kupit neda.. niekde ti to ale predaju...je na predpis.. mast sa da kupit.. mast sa natiera zvonku pokial sa da.. nie dovnutra do pošvy..myslim uplne dnu..

jahoda11

boha a čo zle som povedala že som dostala minusku???šak len pravdu!!!vždy zastupuje iny lekar ale čo s nou tak nech ju svrby a dajte mi aj 10 minusiek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!